bojt01

Regisztráció dátuma: 2016. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Benton Snail Bee High Content Essence

Benton Snail Bee High Content Essence
2019. szeptember 7.

A bőröm alapvetően vízhiányos,ha nem kenem szárad,és mégis jellemzően a mélyebb pattanásokra hajlamos,mindig van 1-2 komolyabb. Ha nincs az elég ritka,de pár havonta előfordul 1-2 hétre.
Végig próbáltam a benton csigás tesztereit,ez volt legkellemesebb,meg is vettema nagyot.
Kb 2 hét mire meglátszik hogy hat,elmaradoznak a pattanások,és így is marad. Az elején kis felszíni ragyák kijöttek rajtam,de el is múltak. Ezek sem gyulladt,csak ilyen kis akármik voltak. Ha nem használom kb 2 hétig ugyan olyan szép a képem,után sem az a durva mint volt. 2 flakon ment el eddig,elég sokáig kitart egy flakon, 3 hónap körül,vagy több napi 2 használat mellett. Nekem ez volt a lényeg,hogy a pattanásaim lementek,így 25fele már elég zavaró. 2 hét bőven jó,ha így tartja is az eredményt. Az illatát én kifejezetten barátságosnak érzem,minden más is tök jó rajta,de a tartalma az ami megnyerő. Ha nem változik semmi,folyamatosan fogom használni.

M-Lady Sensitiv Borotvagél Aloe Verával

M-Lady Sensitiv Borotvagél Aloe Verával
2019. január 2.

remekül habzik,kevés kell belőle, ha nem csuromvizes bőrre kenjük igen masszív habja lesz (amúgy is jó,de így mégjobb). de ami nagyon tetszik,gondolom ez is lenne a borotválkozószerek egyik feladata,hogy nem hagyja felázva a frissen borotvált bőrt hanem mintha bevonná,nekem a tömbszappannal való mosakodásra emlékeztet az érzés,szóval ad valami védelmet. az ilyenkor gyakran irritált,kikészült bőr érzése következő tuslásig nincs. addig kellemes ruganyos a bőröm.

Lush Rehab Hajsampon

Lush Rehab Hajsampon
2018. április 10.

A hajam baromigyönyörű erős,friss lett tőle,a szaga is nekem nagyon kellemes,de megértem aki nem bírta. Viszont a fejbőröm minden alkalommal amikor ezt használtam,ezt a sűrű zsíros korpát produkálta. Kiderült h ja,van benne borsmetaolaj és attól ez elő szokott fordulni. Így összevissza használással hosszú hónapokig elég volt a vállig érő hajamra,kb 2x egy adag fogkrémnyit nyomtam,szóval baromi gazdaságos. Viszont rájöttem hogy arcradírozásra nekem fantasztikus. Olyan jólesik a képemnek,friss és szép lesz tőle,egy marék cukor v só,egy csepp ilyen és tényleg láttam hogy más,szebb a bőröm,élettelibb,tápláltabb és nem csak a radírozástól. Vízhiányos de problémás az arcbőröm amúgy. Ha nem lennék érzékeny benne a borsmentára,vagy valamire akkor maradnék ennél,mert amúgy nagyon tetszett.