bojtidetti

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Khadi Ayurvédikus Sampon Neem

Khadi Ayurvédikus Sampon Neem
2019. november 5.

A szép összetevői miatt kapta meg a három csillagot, de amire vettem, arra nem használt igazán.

1. Rémes szaga van. És két nap elteltével is még érezni...
2. A fejbőrt sajnos csak egy napra nyugtatta meg, utána visszajött a viszketés és a korpát sem szüntette meg.
3. Nagyon szárít. Utána még fél órán át van balzsam a hajamon, hogy ne legyen szalmaszerű az összkép.

Ilyen hatás mellett sajnos pénzkidobásnak érzem, biztosan nem veszem újra (pedig nagy reményeket fűztem hozzá)

Bielenda Liquid Crystal Biotechnology 7D Essence Of Youth 30+ Ránctalanító Éjszakai Krém-Koncentrátum Mimikai Ráncok Ellen

2018. április 20.

Nekem szuperül bevált. Hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos/nehéz érzést, Nem szeretem a zsíros krémeket, és sokáig keresgéltem, hogy megtaláljam az igazit, úgyhogy én szerintem ennél maradok. :)

Avon Viva La Vita

Avon Viva La Vita
2017. november 4.

Nekem kedvenc lett, rajtam igazi könnyed, vidám (hétköznapi szaladgálós) illat, jól esik viselni és sokan megdicsérték. Nyilván nem vártam olyan tartósságot/intenzitást, mint egy Bvlgaritól, úgyhogy csalódás sem ért. :) Viszont az avonos parfümök jellemzője, hogy 1. drasztikusan eltér az illat ruhán/bőrön - a viselője bőrének saját, természetes illata sokkal nagyobb mértékben befolyásolja a végeredményt, mint egy drágább parfüm esetén, 2. egy rosszul választott szappan/tusfürdő után fújva felismerhetetlen/kellemetlen az illata (ezt pár baklövés árán ki kellett kísérletezni). :) Nem csodaszer, avon minőség, de nekem abszolút újravevős (most, hogy már megtaláltam a hozzá passzoló szappant). :D