bokihugi

Regisztráció dátuma: 2011. április 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sun Ozon Önbarnító Aerosol Spray

Sun Ozon Önbarnító Aerosol Spray
2020. június 15.

A csomagolása már nem pont ugyan ez, mint a képen, de az összetevők viszont ugyan azok, mint amit én is vettem.
Nagyon fehér bőröm van, felesleges napoznom, szoliznom. 35 évem alatt sosem voltam barna.
Most jött el az a pillanat, hogy nekem ki kell próbálnom az önbarnítókat. Nem szerettem volna túl drága termékkel kezdeni, na meg a narancsos színek is riasztanak. :)
Jelenleg is testápolót használok a Dove-tól, ami meglepően (egész jól) teljesít. annyira jó, hogy nem is tervezek sima önbarnítót venni. Viszont a lábamon nem érzem elegendőnek. Meg is vettem gyorsan eme csodás terméket. Azt kell mondjam tetszik. Csak a lábamra fújtam, nem lettem foltos, mondjuk a térdemet legközelebb sokkal jobban alá kell hidratálnom. Nem tudom milyen egész testre, vagy eleve fehér bőrre, mert már volt rajtam alap barnaság a testápolós önbarnítótól. Az illata vagyis a szaga nem épp a legkellemesebb, de lehetne rosszabb is. Picit sárgás a színe, ha elfogy kipróbálok más spray-t is.
Gyakorlásnak, na meg egynek jó volt, ha a színe nem lenne ennyire narancs, talán nem is váltanék.

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2020. május 18.

Imádom! Kezdő készletet rendeltem, s teljesen kezdőként is használom egy ideje. 3 hét után csak lenővés van, semmi lepattogzás se felvállás. Pedig úgy használom ahogy le van írva, s azzokal, amiket a kezdő készletben kaptam. Tehát semmi mattítás vagy bolyhosítás, csak no buffer scrub-al zsírtalanítok és előkészítek. Aztán már jöhet a szín, nem kell alap, a végén egy fedő gél lakk, ami után nincs fiixálás. Nem mertem több színt rendelni, hátha nem válna be. Na de úton vannak már a nyári színeim.

Dove Go Fresh Cucumber Alumíniummentes Deo Spray

Dove Go Fresh Cucumber Alumíniummentes Deo Spray
2019. április 11.

Mindig ezt a dezodort veszem. Cs ezt az illatot tudom elviselni,és ha izzadok egyedül ennél nincs kellemetlen szag. Próbáltam más márkától és a Dove-tól is dezodorokat, de pár használat után túl is adok rajtuk.

14 ÖSSZETEVŐ

Dea-Oleth-3 Phosphate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott