bokihugi

Regisztráció dátuma: 2011. április 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Go Fresh Cucumber Alumíniummentes Deo Spray

Dove Go Fresh Cucumber Alumíniummentes Deo Spray
2019. április 11.

Mindig ezt a dezodort veszem. Cs ezt az illatot tudom elviselni,és ha izzadok egyedül ennél nincs kellemetlen szag. Próbáltam más márkától és a Dove-tól is dezodorokat, de pár használat után túl is adok rajtuk.

Catrice Pure Shine Tinted Ajakbalzsam

Catrice Pure Shine Tinted Ajakbalzsam
2018. október 9.

Télen szeretem használni. Olyan szép puha lesz az ajkam tőle.
080-as árnyalatot birtoklom, de lassan be kell szereznem más színben is. Alap a kabátom vagy táskám azon zsebében, amit max zsebkendők tárolására használok. :)
Könnyen tükör nélkül is tudom használni, érzem a számon, hogy ott van, és annyira jól ápol.
Nem tartós, de nem is ez a cél. Hihetetlen, hogy mikor megvettem és szinte alig fogyott egy pici. Imádom!!!
2X5csillag jár érte.

Annemarie Börlind Természetes BB Krém

Annemarie Börlind Természetes BB Krém
2018. október 7.

Továbbra is a kedvenc BB krémem, de igazán lehetne eggyel világosabb szín is. Nyáron el kell alá a primer, mert konkrétan leolvadt az arcomról, viszont télen nagyon jól működik a hideg szeles időben. Sajnos tényleg hamar fogy nálam. Van más BB krémem is, de öt is újra veszem, mert imádom a finisét.

2015. november 26.
Próba nélkül rendeltem meg, féltem is mert nem baráti áron vesztegetik. A világosabb színt választottam, de kicsit ezt is sötétnek tartom (nem olyan vészes). Megpróbáltam, de nem sikerült más termékkel világosítani mivel akkor kukacosodik.
Azt kell mondjam imádom. Felvitelt ki kellett tapasztalni, hamar szárad, így kisebb mennyiséget oszlatok el külön külön, nem egyszerre pöttyözöm fel, mert ha sietek sem vagyok elég gyors hozzá. Úgy vettem észre építhető, elég szerencsés vagyok nem kell bőrhibát eltakarni, inkább csak egységesíteni kell a bőrszínem, de itt ott van pirosabb foltom és ha arra még viszek fel bb-t akkor szépen fed. Szinte az egész nyakamra felviszem, mert az még fehérebb, mint az arcom, és nem hagy foltot a felsőimen, a kabáttal, sállal sem szedem le. Nem használok púdert, imádom a finisét. Nagyon természetes, sokan megdicsérnek, milyen szerencsés vagyok, hogy alapozó nélkül ilyen szép az arcom, pedig ha tudnák... :)
Pattanást és mitesszert nekem termékek okoznak, de vele nem tapasztaltam semmi ilyet. Pedig napi szinten használom és bizony van hogy reggel hajnalban felkerül és este szedem csak le. Azt sem tapasztaltam még, hogy a szárazabb részeket kiemelné, volt egy csúnya megfázásom, már már zombiként hámlott az orrom, de szépen hidratálta és ápolta, na azért nem volt teljesen feltűnés mentes, de más termékkel csak feltűnőbb volt, sőt...
Általában viszek fel alá hidratáló krémet, de legtöbbször elég csak a AB Rose Dew Arctonik. Szívem szerint 5 csillagot adnék, mert nekem ő egy csoda, de reálisnak kell lennem, mert van azért vele problémám is. Pl. nekem túl pici ez a mennyiség, lehet azért mert még a nyakamra is pocsékolom... :)
tehát a szín sem tökéletes, és drága is. Ennek ellenére ha nem is rögtön, de újra fogom venni.

14 ÖSSZETEVŐ

Dea-Oleth-3 Phosphate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott