bokihugi

Regisztráció dátuma: 2011. április 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

RIVAL loves me Candy Pastels Eyeshadow Palette

RIVAL loves me Candy Pastels Eyeshadow Palette
2021. május 2.

Van egy palettám a márkától, a Jungle. Nagyon elégedett vagyok vele. Gondoltam beszerzem ezt is így tavaszra, nyárra. A másikhoz képest nem annyira pigmentált. Viszont nagyon szép színek és egy jó szemhéj alappal működik. Teljesen elégedett vagyok vele, pont azt hozza, amire számítottam.

Sun Ozon Önbarnító Aerosol Spray

Sun Ozon Önbarnító Aerosol Spray
2020. június 15.

A csomagolása már nem pont ugyan ez, mint a képen, de az összetevők viszont ugyan azok, mint amit én is vettem.
Nagyon fehér bőröm van, felesleges napoznom, szoliznom. 35 évem alatt sosem voltam barna.
Most jött el az a pillanat, hogy nekem ki kell próbálnom az önbarnítókat. Nem szerettem volna túl drága termékkel kezdeni, na meg a narancsos színek is riasztanak. :)
Jelenleg is testápolót használok a Dove-tól, ami meglepően (egész jól) teljesít. annyira jó, hogy nem is tervezek sima önbarnítót venni. Viszont a lábamon nem érzem elegendőnek. Meg is vettem gyorsan eme csodás terméket. Azt kell mondjam tetszik. Csak a lábamra fújtam, nem lettem foltos, mondjuk a térdemet legközelebb sokkal jobban alá kell hidratálnom. Nem tudom milyen egész testre, vagy eleve fehér bőrre, mert már volt rajtam alap barnaság a testápolós önbarnítótól. Az illata vagyis a szaga nem épp a legkellemesebb, de lehetne rosszabb is. Picit sárgás a színe, ha elfogy kipróbálok más spray-t is.
Gyakorlásnak, na meg egynek jó volt, ha a színe nem lenne ennyire narancs, talán nem is váltanék.

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2020. május 18.

Imádom! Kezdő készletet rendeltem, s teljesen kezdőként is használom egy ideje. 3 hét után csak lenővés van, semmi lepattogzás se felvállás. Pedig úgy használom ahogy le van írva, s azzokal, amiket a kezdő készletben kaptam. Tehát semmi mattítás vagy bolyhosítás, csak no buffer scrub-al zsírtalanítok és előkészítek. Aztán már jöhet a szín, nem kell alap, a végén egy fedő gél lakk, ami után nincs fiixálás. Nem mertem több színt rendelni, hátha nem válna be. Na de úton vannak már a nyári színeim.

14 ÖSSZETEVŐ

Dea-Oleth-3 Phosphate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott