Bolgarka

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2020. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2020. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2021. október 29.

Ár-érték arányban kiváló termék! A nagy kedvencem az Altruist Face Fluid SPF 50, de úgy döntöttem kicsit kíméletesebb leszek a pénztárcámmal, és kipróbálom ezt így őszre-télre. A Face Fluid jóval hígabb, ez kicsit krémesebb, "vastagabb", de nem annyira mint az Altruist SPF 50-es napkrém. Nekem egyáltalán nem morzsolódik, potyog, pedig több szérumot is használok alatta. Fehér réteget nem hagy, kis ragacsos érzete van felkenés után, de ez idővel elmúlik. Nem matt, viszont jól hidratál.

Avène Mineral Sunscreen Fluid SPF50

Avène Mineral Sunscreen Fluid SPF50
2021. október 28.

Nyaralni voltam a tengernél, és élve a napvédő mániámnak vettem ezt a krémet. (Illetve itthon sehol nem találtam még csak rendelősen) Tehát, még csak párszor használtam, de azt hiszem ez épp elég volt a véleményformáláshoz. Tehát a krém nagyon könnyen kenhető, szinte folyós, hidratál, de engem nem zsírosít. Viszont, ami marha nagy negatívum, hogy olyan fehér réteget hagy, amitől tényleg szellem vagyok. Ez idővel csökken, de nem szűnik meg, illetve ilyen fehér foltokat hagy, hiába kenegetem fél órát. Kicsit tartok az isopropyl palmitate-tól, remélem nem fog gondot okozni. Télre el tudom képzelni, illetve smink alá, de én nem sminkelek. (Amúgy az itteni INCI nem teljesen felel meg a valóságnak)

Update - borzasztó...Eléggé megengedő vagyok a fényvédők állagát tekintve, nem ijedek meg a fehér vagy fénylő rétegtől, de ez továbbra is kegyetlen réteget hagy... Újabban, így az ősz beköszöntével elkezdett tőle húzódni a bőröm, és száradni, ezért nem túl kellemes a használata.

Facetheory Lumizela Azelaic Acid Serum A15

Facetheory Lumizela Azelaic Acid Serum A15
2021. október 28.

Kb két hete használom, első benyomásokat írom. Tehát eddig ez a harmadik azelaisavas szérum amit kipróbáltam. Először is Magyarországon nem kapható, de kb másfél hét alatt megérkezett. Nem olcsó termék, de volt rá kupon, így annyira nem volt vészes.
Állagát tekintve egy sűrűbb krémhez hasonlítanám, kicsit ragacsos érzetet hagy. Jól működik együtt más szérumokkal, és a fényvédő sem potyog róla (nyilván ez függ a többi terméktől is).
Hatásában egyelőre annyit vettem észre, hogy szépen halványítja a pattanás utáni foltjaimat, már két hét után láthatóan, és a pattanásokkal is viszonylag hamar elbánik. Remélem hosszú távon is beválik, ez eddig a legjobb azelainsavas szérum amit próbáltam.

2 ÖSSZETEVŐ