bolondaviki

Regisztráció dátuma: 2019. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Inglot Volume & Waterproof Vízálló Szempillaspirál

Inglot Volume & Waterproof Vízálló Szempillaspirál
2020. január 31.

Förtelem a keféje, pedig eddig úgy voltam vele, hogy nincs rossz szempillaspirál, csak ügyetlen ember. Na ez nem igaz. Túl sok anyagot vesz fel, össze-vissza tapad tőle a szempilla. Egy kis termék ki is folyt a táskámban a tubusból, gondolom azért, mert megpróbáltam 'lehúzni' a keféről azt a rengeteg festéket... A formula valóban nem rossz, más spirálkefével egész jól használható, tényleg vízálló, és el is fogom használni, mert ennyi pénzt sajnálok kidobni. De önmagában két csillagot ér az ötből ezzel a kefével (bár gondolkodtam az 1*-on is).

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2020. január 31.

Írjunk egy petíciót, hogy hozzák vissza! Most fogyott ki az utolsó darabom, és nagyon-nagyon hiányzik, utálom magam, hogy néha szemhéjtusnak is használtam, eddig egy termék sem volt képes helyettesíteni. :(

Guerlain Terracotta Joli Teint Natural Healthy Glow Powder Duo

Guerlain Terracotta Joli Teint Natural Healthy Glow Powder Duo
2020. január 16.

Nyereményként kaptam még régebben (02-es árnyalat). Szeretem az illatát, a nagyim régi, minőségi kozmetikumaira emlékeztet. :) A mai napig használom, elég sokáig tart, mondjuk igaz, inkább tavasztól őszig szeretem, az akkor lebarnult bőrömön is szépen mutat nagyon. Egyetértek az előttem szólókkal, rendkívül tartós is. Ajánlani tudom mindenkinek. :)