boltkoros

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél
2019. március 13.

Kedvezményesen jutottam hozzá. Nagyon örültem amikor megláttam egy videóban, hogy már ilyen terméke is van a The Body Shop-nak. Eddig gyümölcsös (kémiai) hámlasztóval még csak professzionális termékek között, kozmetikusnál találkoztam ezért alig vártam, hogy kipróbáljam ezt. Láthatólag jól eltávolítja az elhalt hámsejteke, kis gömbök formájában de nagyon nehézkes eltávolítani a bőrömről ezeket a kis darabkákat. Kb. 3-4 hete használom hetente kétszer és szeretem. Feldobok utána egy maszkot aztán hidratálok és olyan érzésem van mintha új bőröm lenne. :-) Kicsit drága amit ezektől a termékektől már megszokhattunk de egy próbát mindenkinek.

Update: Már másodszor veszem újra. Igazán akkor győzött meg amikor elmentem a kozmetikusomhoz és csinált az arcomon egy hidrodermabráziót. Közölte velem, hogy nagyon jól ápolom a bőröm mert másoknak rengeteg elhalt bőrsejtet és szennyeződést hoz le ez a kezelés de nálam ennek nyoma sem volt. Ennek a terméknek köszönhetem.

Cien Fültisztító Pálcika

Cien Fültisztító Pálcika
2018. június 20.

Nagyon jó minőségű. A csomagolása is igényes. Szép a doboz és nagyon jó, hogy könnyen nyitható és visszazárható.

Cien Tropical Summer Arctisztító Kendő

Cien Tropical Summer Arctisztító Kendő
2018. június 20.

Nagyon szuper. Kár, hogy limitált kiadás. Jó az illata. Ha rohanok és gyorsan akarok a simnkemtől megszabadulni akkor nagyon jól jön.