bongi

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Clear Daily Skin Clearing Treatment with Azelaic Acid + Bha

Paula's Choice Clear Daily Skin Clearing Treatment with Azelaic Acid + Bha
2021. május 8.

Egy deluxe mintát használtam el, de már meg is rendeltem a nagyot belőle. Én a reggeli rutinomba építettem be, fényvédő alá használom. A pattanásokra hajlamos bőrömre jó hatással van, mattít is és egységesíti a bőrszínt. Korábban a Resist light antioxidáns szérumot használatam a reggeli rutinban, merthogy az milyen jó kombináció a fényvédővel, de nekem nagyon hamar átfénylett azzal a bőröm. Ezzel a Clear szérummal viszont kétrszer annyi ideig marad matt és a nap folyamán nem zsírosodik annyira, mint az antioxidáns szérummal vagy más kencével. A pattanások után maradt foltokat nagyon szépen eltünteti.

La Roche-Posay Retinol 0.3% + B3-vitamin Szérum

La Roche-Posay Retinol 0.3% + B3-vitamin Szérum
2021. május 8.

Többféle retinolos szérumot használtam már, azokkal összehasonlítva nem rossz, de azért vannak sokkal jobbak is. Alapvetően kerülöm az alkoholos és illatos kencéket, de ez nem okozott gondot. Akciósan vettem, kb 7000 ft-ért. Nem volt rossz vétel, de újravenni nem fogom, mert nekem pl a G&G A-game széruma hozza ugyanezt a hatást kedvezőbb áron és az én bőröm elég jól tolerálja az erősebb retinolos szérumokat is, úgyhogy inkább koncentráltabbat veszek.

Missha Time Revolution Night Repair Probio Ampoule

Missha Time Revolution Night Repair Probio Ampoule
2021. április 25.

Egy minit használtam el, nem volt rossz, de nem is nyűgözött le. Elkenegettem, de nem tudom, hogy volt-e valami hatása. Ha anti-agingről van szó, én inkább retinolt használok, azt semmilyen más össszevetős kence sem überelte még számomra.

1 MÁRKA