bongi

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Clinique Pore Refining Solutions Stay-Matte Hydrator

Clinique Pore Refining Solutions Stay-Matte Hydrator
2020. július 6.

Egyelőre 3 csillag, megvan néhány hete, de sajnos ahogy előttem is írták már, nem minden alapozóval működik. Ugyanebből a termékcsaládből megvan a szérum is, mindekettő jó cucc, de ha felkenem rá az alapozóm, vagy kukacosodik, vagy csúnya maszk hatása lesz az egésznek.így egyelőre 3 csillagra értékelem, ha nem tudom kitapasztalni, hogy tudok rá sminkelni vagy mivel, akkor nem fogom újra megvenni. A mattító hatása nekem csak néhány órát tart, de nekem nagyon zsíros a bőröm, úgyhogy csodát ettől a krémtől sem vártam.

Update: az alapozómmal (LRP hab állagú mattító alapozó) továbbra sem működik, de egy könnyebb BB krémmel igen. Viszont a mattító hatása nekem kevés, és a pórusokkal sem kezd semmit hosszabb távon sem. El fogom használni, de kicsit csalódott vagyok, egy ilyen drága kencétől többet vártam volna.

Clinique Anti-Blemish Solutions BB Cream SPF40

Clinique Anti-Blemish Solutions BB Cream SPF40
2020. június 29.

Eddig az Effaclar színezett krémét használtam, ami bevált, de gondoltam kipróbálom ezt, hátha még jobb lesz. Nem jobb, legalábbis nekem. A pattanásokra jó hatással volt, mióta használom ezt a termékcsaládot, kevesebb a pattanás az acomon. Viszont a mattító hatása nálam nulla, ahogy észrevettem, az egész termékcsaládtól (kivétel a szérum, az működik) mintha még zsírosabb lenne a bőröm. Az állagával sem vagyok kibékülve, lehetne picit sűrűbb. Összességében nem rossz, szerencsére leárazva vettem, elhasználom. Ár-érték arány nem a legjobb, kb felét teljesíti annak, amit ígér.

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfector

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfector
2020. június 25.

mattít, de a hatása kb 2-3 órát tart nálam. valamelyest javít a tág pórusokon (pillanatnyilag), de nem tud többet, mint egy jobbacska alapozó. felét használtam el, szerintem a hatásához képest drága. nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de nem hiszem, hogy újra fogom venni. ahogy én észrevettem, inkább kitölti a pórusokat, nem összehúzza.