bongi

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50
2022. május 12.

Lézeres arckezelés után használtam, mert ezt ajánlották. Alig bírtam pár napot használni, mert még úgy is irritálja a szememet, hogy nagy ívben elkerülöm a szemkörnyéket. Csak ugye a fényvédőnek úgy nem sok értelme van, ha a fél arcomra nem kenhetem, főleg, hogy pont a szemkörnyékem szokott bepigmentálódni a naptól. A fényvédő nélküli verzióját gond nélkül tudtam használni kezelés utáni regeneráláshoz, de ezt nem. Elhasználom testre.

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA
2022. május 6.

Nem ideális reggeli használatra, mert tényleg kicsit olajos és még beszívódás után is hagy egy kis tapadós, ragacsos réteget, amit én nem igazán szeretek. Viszont én úgy vettem észre, hogy teszi a dolgát, hozza azt a hatást, amit elvárok egy BHA hámlasztótól. Szerintem az ár-érték arányt tekintve jó termék, én nem bánom, hogy megvettem. Az biztos, hogy nem olyan jó, mint a kedvenc PC hámlasztóm, de annak töredékébe kerül, úgyhogy nem is várhatom el, hogy
olyan legyen.

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2022. január 9.

Engem nem nyűgözött le az a szérum, de mondjuk nem is az én bőrtípusomra való igazán. Sűrű, olajos érzetű és olyan, mintha nem szívódna be, elég sokáig ott fénylik az arcomon. Hidratálókrémet nem is használok utána, mert az nekem már sok lenne. Ha ezt használom este, reggel szép ugyan a bőröm, kisimult és egységes színű, viszont nagyon zsíros. Plusz pont, hogy nem irritál egyáltalán, így használhatom szemkörnyékápolóként.

1 MÁRKA