bongi

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Bio-Oil

Bio-Oil
2019. december 1.

Ár-érték arány miatt meg az összetevők miatt 2 csillag. Egy egyszerű testápló olaj, semmivel sem jobb egy jóval olcsóbb terméknél. Egy egész flakonnal elhasználtam, mielőtt megírtam a véleményt. Hegekre és striákra nem volt semmilyen hatása, az illata kellemes, de nekem túl erős. Amennyibe kerül egy 60 ml-es Bio-oil, annyiért készítettem magamnak 250 ml testápoló olajat három féle olajból, E-vitaminnal. Az hatásosabb volt. Aki elolvassa az összetevőit, láthatja, hogy nem azért olyan borsos az ára, mert olyan minőségi alapanyagokból készül. Inkább a reklámot fizetjük meg. :)

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre
2019. december 1.

Kisebb pattanásoknál segít, nagyoknál nem igazán, vagy csak keveset. Nem olcsó, viszont sokáig elég. Éjszakára nem nagyon szoktam használni, mert ahogy előttem is írták, nem szárad meg, kettőt fordulsz és az egész a párnára kenődik. Napközben szoktam használni, mikor otthon vagyok. Annyira nem győzött meg, hogy újravegyem.

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser
2019. június 29.

nagyon szeretem, hetente egyszer használom, mert nem érzem gyakrabban szükségét. alaposan tisztít, arcra, nyakra és dekoltázsra is szoktam használni. mivel nem kell sok belőle, sokáig elég.