Bongyi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Professional Repair Nacht Kur

Balea Professional Repair Nacht Kur
2013. augusztus 31.

Egyrészt hajmániás vagyok, szeretem, ha ápolt, egészséges, fényes, puha a hajam. Gondoltam, jó lesz, ha éjszaka is ápolja valami. Először nagy lelkesen használtam, és nem rettentem vissza a furcsa, már-már kellemetlen szagától sem, ami valahogy tömény. Aztán rá kellett jönnöm hamar, hogy egyáltalán nem használ, sőt, száraz, seprűs lett a hajam, egy idő után még ragadt is tőle. Sajnálom, mert praktikusnak tűnt, de sajnos nem vagyok jó véleménnyel róla.

Garnier Essentials Arclemosó Gél

Garnier Essentials Arclemosó Gél
2013. augusztus 31.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem használni! Kicsit féltem először, nehogy valami problémát okozzon, de nagyon szépen tisztít, puhítja, frissíti, élénkíti a bőrt, nem szárít. Az én arcbőrömnek nagyon jót tett, hosszú távú használatra is bátran merem ajánlani!:)

Fructis Double Care Instant Effect Hajápoló

Fructis Double Care Instant Effect Hajápoló
2013. augusztus 31.

Egyszer vettem meg már régebben, még van belőle egy kevés. Úgy néztem, sok hasznos dolog van benne, ami valóban táplálhatja a hajat, de hosszútávú használatra én nem ajánlanám, bár ez nyilván hajtól is függ. Tényleg dúsabb lett, teltebb hatású lett tőle a hajam, szerettem is ezt a hatását, viszont nem puhult semmit, sőt, inkább keményebb tapintású lett. A rendszeres használat során egy idő után összeragadt tőle a hajam, és kicsit szárította is. Ritkábban használva azonban tényleg hasznos. Erős 4-est adnék rá.:)