boni04

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Vizol S 0,21% Szemcsepp Száraz Szemre

Vizol S 0,21% Szemcsepp Száraz Szemre
2019. május 27.

Épp megszívtam egy borzasztó csípős szemcseppel, és elindultam megvenni a szokásos bevált cuccomat- ami elfogyott! Hát eléggé elkenődtem, de végül ezt választottam a kínálatból, mert szimpi volt hogy nincsen benne tartósítószer.
Azt kell mondanom hogy utólag még örülök is hogy így alakult, mert nagyon megszerettem.
Jó szívvel ajánlom, újra fogom venni.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. május 17.

2019.04.11: Vééégre megkaparintottam a 01 Natural árnyalatot. Brutál száraz bőröm van de egyszerűen nem tudtam nem kipróbálni. Elég folyós termékről van szó, jól fel kell rázni. Én elég alaposan aláhidratáltam, így nagyon nagyon kevés is beterítette a fejem, DE aztán leesett hogy hopika ez fényvédő, és nem ártana ha normális mennyiség kerülne a fejemre, így azért picit többet használtam belőle. Ennek ellenére szuperul beszívódott, nem hagyott réteget, púderesre száradt. A pofim nagyon megváltozott, hirtelen sokkal szimpibb lettem magamnak 😅 na viccet félretéve nekem ez a cucc jobban teljesít mint egy bb vagy gyengébb alapozó! Eddig tartja magát, 8 óra elteltével sem látok száraz részeket. Az åtfényesedés nálam nem opció, úgyhohy arról nem tudok nyilatkozni. Eddig nagy a szerelem majd upolok 😊

UPDATE:
Igazából csak szeretném megerősíteni, hogy ez a legjobb krémek között van, amit valaha használtam. Az ajánlott mennyiség elég sok, és ha nem lenne sivatagszáraz az arcbőröm lehet hogy gondot okozna, így viszont nagyon gyorsan beszívódik. Én kézzel viszem fel, hogy ne legyen pazarlás, így nagyon szépen működik.
Ha nem iszok eleget, akkor másnap bizony szívás van, mert látszik. (száraz foltok) De ez csak jó motiváció hogy még jobban figyeljek oda a vízfogyasztásra. :)
Most pedig közérdekű közlemény következik:

AKINEK NEM JÖN A CUCC A FLAKONBÓL: Egyik reggel azzal szembesültem, hogy konkrétan egy cseppet sem tudtam kisajtolni a flakonból, pedig felráztam rendesen. Egy mezei sima TŰvel szúrjatok be az adagolónyíláson.
Nem tudom mi baja volt, de kidugult és azóta is minden rendben vele :)

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp
2019. május 17.

Sajnos begyulladt a szemem, így kontaktlencsa-mentes napokat tartok, amihez vásároltam egy szemcseppet. Alapvetően másik cseppet szoktam használni, de ez most annál olcsóbb volt( én barom), és 6 hónapig felhasználható, gondoltam milyen jópofa.. Nos, minden cseppentésnél szétmarta a szemem, így szó szerint visszasírom a refresht :)

Nem mondom hogy ki fogom dobni, esetleg vésztartalékként megtartom 6 hónapig, de két csillagnál többet nem fogok adni.