boni04

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Cellular Luminous 630 Pigmentfoltok Elleni Nappali Krém SPF50

Nivea Cellular Luminous 630 Pigmentfoltok Elleni Nappali Krém SPF50
2023. december 5.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, a szérummal együtt. Anyukám is elkezdett rájárni, úgyhogy dupla véleménnyel háláljuk meg a lehetőséget, ezt két hetes használat alapján írtuk :)

Én (35 év, száraz bőr): Az illata nekem túl intenzív, az állaga viszont szuper. Sajnos a rétegezős rutinomban nagyon könnyen összeveszik valamivel, így mindent alaposan meg kell várjak hogy beszívódjon a rétegek között. Emiatt a tesztidőszak után le fogom váltani. Kissé egységesebb lett a bőrképem mióta a termékcsaládot használom.

Anya (56 év, kombinált bőr): Nagyon finom az illata, szuper hogy sokáig érződik. Hamar beszívódik. Csak a saját szérumát használom lemosás után és ez alatt a bőrömön, így szuperül működik. Már az első hét után észrevehetően halványodtak a sötétebb foltok, nagyon elégedett vagyok velük.

Nivea Cellular Luminous 630 Pigmentfolt Elleni Szérum

Nivea Cellular Luminous 630 Pigmentfolt Elleni Szérum
2023. december 5.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, a nappali arckrémmel együtt. Anyukám is elkezdett rájárni, úgyhogy dupla véleménnyel háláljuk meg a lehetőséget, ezt két hetes használat alapján írtuk :)

Én (35 év, száraz bőr): Az illata nekem túl intenzív, az állaga viszont szuper. Nagyon jól beszívódik, nem veszik össze a többi termékkel a rétegezős rutinomban. Kissé egységesebb lett a bőrképem mióta a termékcsaládot használom.

Anya (56 év, kombinált bőr): Nagyon finom az illata, szuper hogy sokáig érződik. Hamar beszívódik. Már az első hét után észrevehetően halványodtak a sötétebb foltok, nagyon elégedett vagyok velük.

Revolution Ultra Contour Palette

Revolution Ultra Contour Palette
2023. április 17.

Egyelőre barátkozom vele, nekem a legvilágosabb kontúr tökéletes lenne, de egy óra elteltével egyszerűen eltűnik az arcomról (-1). Mondjuk legalább egyenletesen :D A highlighterek cukik benne, a világos színei is szuperek, ha sietek simán szemhéjpúderként is elmennek.
-1: A csomagolása kettétört a kezemben, így nem olyan könnyű használni az amúgy tök jó tükrét

Mivel száraz az arcbőröm, szerintem nekem a krémes textúrájú cuccok lehet hogy tartósabbak. :/