Bonnieoo7

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő
2024. március 30.

Nem jó az illata füstölt vanília, valahogy a kettő nem jön nekem össze. Nagyon olajos az állaga, most nem is esik jól ilyenkor már ehhez meleg van, télen nagy hidegben ahogy a lágy hab körül ölel, nah akkor kellemesebb, de az illata akkor sem tetszetős. Szerencsére a flakon felénél teljesen megszűnik érezni az illatát, addigra megszokom, de addig kegyetlen. Nem jó érzés számomra ezzel zuhanyozni, semmiképp sem veszem újra.😌

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2024. március 11.

Egy mályvás árnyalatban birtoklom, rengeteg van benne, óriási az applikátor, csillog a rengeteg aranyló pigmenttől, de vizes hatást is kelt. Nem vagyok az a típus a nyalogatja a száját, kézzel sosem szoktam a szám közelébe érni, amikor viselem nem nagyon eszem és nem is iszom, de rövid időn belül beszívódik, kifut a vonalból és nem szép. Illata, íze kellemes, bár nem ez a desszert, de azért csak kóstoltam már, még ha nem is akartam. Egy fotó erejéig szép, dúsít, de nem kiemelkedően jó, viszont egy szájfénytől nem is lehet többet elvárni. Ha egyszer elfogy majd, nem veszem újra, mégis jó benne, hogy nem szárító hatású, ami miatt jár a 4 ✨.

Remington CI52WO Hajsütővas

Remington CI52WO Hajsütővas
2024. március 8.

Volt ilyenem, de eladtam, mert sajnos minden igyekezetem ellenére 1 óra múlva már nyoma sem volt a hajamban, egyenes főleg, egy nagyon picit hullámos a hajam. Vastag szálú eredetileg, de a szőke melír már elvékonyította. Pár hónap próbálkozás után jól letörve itt ott a fejtetőtől az aljáig fekszálkásított tincsekkel "megtépázva" eladtam, bízva abban, hogy a következő gazdája ügyesebben fogja forgatni.