Bonnieoo7

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Gres Cabotine

Gres Cabotine
2020. augusztus 2.

2020.07.29. Nekem a parfüm változat van meg, itt pedig eau de Toillet szerepel a képen. Ez az illat nagyon hasonlít a Nina Ricci - (Lalic tervező által tervezett) maradaras tetejű liar du Temp's - hez. Igazán retró parfüm ez a maga 30 évével. Már a külalak is erről árulkodik, talán jobban illett volna ha matt az üvegcse ehhez a díszes kupakhoz. Szokatlan az én orromnak, bár kétségkívül izgalmas, nem unalmas mint a mai egysíkú löttyök. Én 1 ideje a vintage illatokat keresem, pont azt ami másnak furcsa, talán nekem is, de ez cseppet sem zavar! 💐

2020.08.02. Friss illattulajdonosként értékelek - szűk egy 1 hete van a bírtokomban. Először is fejfájós vagyok, nagyon érzékeny az illatokra, de itt nincs gond! Viszont sajnos egyáltalán nem tartós, 2 óra és se híre, se hamva! Már én sem érzem, a környezetem meg pláne semmit nem érzékel belőle. Pedig amiben tonkabab van, az jó illatrögzítő egyben illatanyag( noha én nem kedvelem). 😐 Maga a parfüm továbbra is tetszik, s a párnán jelen van napokkal később is (ami a hajamról került oda). Ki fogom próbálni ősszel, hátha jobb lesz. Ha akkor sem, megnézzük télen, s majd újra tavasszal. El kell vennem most 1 csillagot csalódottságomban... s a maradék 3 csillagban már az is benne van, hogy annyira fülbemászó neve van! 😊

Oriflame The One EverLasting Precision Korrektor

Oriflame The One EverLasting Precision Korrektor
2020. augusztus 2.

2020.07.29. Manapság oly divatos kifejezéssel élve olimpiai karikákat viselek a szemem alatt, méghozzá trendy lila színben. 😵 Ez a korrektor harmatgyenge, túl folyós, alig fed és miniatűr a mérete. Nagyobb mennyiségű banana púderrel fixálom, s így nézek ki valahogy. Friss rendelés, egyelőre ennyi... kipróbálom holnap rétegezve építgetni, bár nem tudom, hogy alkalmas e a textúrája miatt? ☺️ Amivel elégedett vagyok az a színe és az hogy nem ül be a barázdákba, annyira vékony fedése van.

2020.08.02. Igen, lényegesen többet kell tennem belőle a szemem alá, s így valószínűleg 1-2 hónap alatt elkoptatom. Alapvetően nem rossz termék, de azért a kedvenc Catrice korrektorom nagyobb mennyiségű és csak picivel drágább, v.mint könnyebb beszerezni. Viszont ezt az Oriflame korrektort meg sokkal szebben el tudom dolgozni - 1 pont oda! Adok neki egy plusz csillagot, mert elhamarkodottan döntöttem. ✨

Oriflame The One Colour Unlimited Eye Shadow Stick

Oriflame The One Colour Unlimited Eye Shadow Stick
2020. július 25.

Gyönyörű diszkrét színekben, könnyen kezelhető, a munkafolyamatot is leegyszerűsíti. Aki nem lát közelre jól - számára is megoldást nyújthat (ugyanis nem igényel pontosságot). 3 színben vásároltam meg, de legközelebb rendelek mindkettőnknek sötétebb árnyalatokat is. Anyukám is szereti, pedig nagyon válogatós. Akciósan nagyon megéri, de ez teljes áron sem pénzkidobás. Nem halmozódik fel a redőkben, rendkívül tartós. Könnyű, kellemes viselet nyáron is, nem ragad, nem nehezíti el a szemhéj finom bőrét.