Bonnieoo7

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Avon Habfürdő Gránátalma- és Bazsarózsaillattal

Avon Habfürdő Gránátalma- és Bazsarózsaillattal
2021. szeptember 22.

Nagyon finom, bár nekem tusolófülkém van, ez meg ugye habfürdő, de megoldottam, tettem rá 1 Lidl-es nagy folyékony szappan kupakot, s így normálisan tudom adagolni. Jól habzik, az illata is kellemes, jó vele fürdeni. Az akciós oldalon vettem, kedvezőbb áron kínálják. Jó sokáig elég, a kéktől ugyan még puhább a bőröm, de attól minden kék, ettől függetlenül szuperjók. Szívesen újraveszem később, de most a Luxury Florals illatot fogom megbontani ebből a verzióból. 👛

Avon Naturals Bazsalikom és Lótuszvirág 2 az 1-ben Sampon és Balzsam

Avon Naturals Bazsalikom és Lótuszvirág 2 az 1-ben Sampon és Balzsam
2021. szeptember 22.

Erősen gubancos szőkére melírozott hajamra vásároltam, először nem is figyeltem, hogy 2:1. Aztán már nem érdekelt, mert annyira nem vagyok fiatal, nem zsírosodik már annyira a fejbőröm. Már mosás közben is puha, jól habzik. Utána is könnyű volt megszárítani és amikor kész voltam elég volt csak az ujjaim alatt végigfésülni, csomómentessé tenni. Ajánlani tudom, mert ez 1 jó termék.

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2021. szeptember 4.

Nem bolondulok érte, de ettől függetlenül mindig jelen van az életemben, mert közeli családtagom kedvence. Magamra fújom én szívesen, de eszembe sem jutna megvenni. Régen - úgy 20 éve sokkal intenzívebb volt, ma már ebből is kispórolták az illatanyagot. Picit nekem szúnyogírtó feeling, el is kerülnek a vérszívók, ha épp ezt viselem néhanapján. Sajnos elcsépelt lett, annak ellenére is, hogy veszettül drága. Összességében elismerem, hogy ízléses, kellemes illat. Most egy kis maradékot hoztam el belőle, mert már megvan az utánpótlása bontatlanul, de nekem ez bőven elég, magamra fújom amíg jóidő van. Valamit nagyon tudhat, mert igazán jó utánzatával még nem találkoztam, pedig a Yodeyma képes nagyokat alkotni, de tőle sem annyira emlékezetes). 🧞