BonnyBunny

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Yves Rocher Pure Light Porpúder

Yves Rocher Pure Light Porpúder
2021. március 29.

Én nagyon szerettem ezt a púdert, a Rose árnyalatát használtam 2-3 éve már. A színe pontosan passzolt a világos bőrömhöz, egészséges, élettel teli színt adott az arcomnak, nem volt túl fehér. Finom a textúrája, mattít, de megmarad az egészséges bőrfény vele. A matt hatás 3-4 órán keresztül tart, de egy zsebkendővel az arcot átnyomkodva eltűnik a zsírosság. Kuponnal 40-50%-os kedvezménnyel az ára is baráti volt.

Valahogy mindig belefutok abba, hogy beválik egy termék, és megszüntetik, sajnos ez is erre a sorsra jutott... Már gyanús volt hogy kb. egy éve a csomagolását megváltoztatták fehér kupakosra a kék helyett, tavaly ősszel meg amikor kerestem az üzletben nem is volt már, csak néhány megmaradt darab más színben. Helyettük egy univerzális színűt dobtak a piacra, amit nem vettem meg, mert sajnos tele van csillámmal :(
Viszlát YR púder, legközelebb Annabelle Minerals-szal próbálkozom.

Maybelline Brow Fast Sculpt Szemöldökgél

Maybelline Brow Fast Sculpt Szemöldökgél
2021. március 7.

Létezik színtelen, átlátszó verziója is, én azt használom. Világosszőke a hajam, ehhez passzol a sötétszőke szemöldököm, aminek a formája és mennyisége szép magától is, csak néha kell 1-2 kósza szálat kihúznom. Tehát különösebben színezésre vagy pótlásra nincs szükségem, plusz természetes hatású sminket szoktam mindig felrakni, így nekem tökéletesen megfelel.

Yves Rocher Téli Alma Kézápoló Krém

Yves Rocher Téli Alma Kézápoló Krém
2021. március 7.

Az illata isteni finom, viszont konkrétan SEMMI hidratáló hatása nem volt. Elhasználtam, de max. SOS-ben a bőr húzódásának egyhítésére jó. Az illata miatt kap 2 csillagot.