Bonzee

Regisztráció dátuma: 2018. február 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bielenda Liquid Crystal Biotechnology 7D Micellás Szem- és Arcfestéklemosó Folyadék

2019. szeptember 21.

Gyönyörűen tisztítja az arcomat, és olyan szuperül hidratálja, hogy nem is használok krémet minden éjszakára. Az illata is nagyon kellemes.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2019. január 20.

Nemhogy a legjobb szempillaspirál, amit eddigi pályafutásom során használtam, de az EGYETLEN, ami minden szempontból tökéletes. Imádom!!!

Elizabeth Arden Sunflowers

Elizabeth Arden Sunflowers
2019. január 6.

Röhögjetek ki: én ezt az illatot a múlt hétvégén ismertem meg. Pontosabban: akkor azonosítottam be.
A 90-es évek közepén Anyukám hozott haza nekem néhány illatot egy kolléganőjétől, aki Oriflame dealerként is ügyködött. Igen kreatív, Sun, Moon és Star fantázianéven dobta piacra az Oriflame. A Sun az én akkori szegecses-szimattatyós stílusomhoz túl nyafka volt, a Star meg konyhai fűszerek és a Brut férfikölni morbid egyvelegére emlékeztetett. Maradt tehát a Moon. Az viszont maradéktalanul bejött: szerintem több, mint egy évig használtam.
Erre most, matrónaként (bár se sisakséróm, se vörös rúzsom, se kék szemfestékem nincs) kellett rájönnöm, hogy az az illat ENNEK volt a koppintása?!
Az év végi zárva tartások után beszabadulva a Rossmannba, véletlenül megszagoltam őt (mert igazából a White Tea-t akartam, de törött volt a spriccelője), és egy időgépben találtam magam. Vegyes érzések kavarogtak bennem: milyen évet írunk? hány éves is vagyok?!... Muszáj volt bedobnom egyet a kosárba, és elvinnem Anyukámnak, hogy az orra alá nyomjam. És ő is egyből ráismert! :)
Nem tudom, fogom-e valaha is használni, hiszen fogalmam sincs, mások mit éreznek belőle, én pedig nem tudok (vagy nem akarok?) elvonatkoztatni az illat által ébresztett ilyen-olyan (végső soron szép) emlékektől. De néha-néha otthon beleslukkolni, a múltba révedni, időutazni tökéletes! :D