Boombapple

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2022. május 21.

Előbb kellett volna megnéznem a véleményeket. A világosszőke hajamra kentem a rézfényű aranyszőke árnyalatot. Azt hittem, hogy az alapom miatt kapok egy rezes beütést. Konkrétan sötét VÖRÖSESBARNA lett a hajam!! A fejem tetején piros vörös, az alja hamvas vöröses barna! Soha többé L’oreal festék! Abban reménykedem, hogy lekopik egy hónap alatt és nem kell szőkíttetnem. Legszívesebben mínusz ötöt adnék.

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2019. szeptember 23.

A medium árnyalatot vettem meg. A bronzer nem narancsos és nagyon pigmentált, leginkább a bahama mamához tudnám hasonlítani. A highlight viszont botrányos, púderknek túl fényes, highlightnak túl fénytelen. A soltice paletta után másra számítottam.

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal
2019. augusztus 17.

Nagy kiszerelésben van meg, leginkább az arcomra kentem és néha borotválkozás után a lábamra. Puha lett tőle a bőröm, valóban nem hagyott zsíros érzetet, az illata isteni és nem csinált pattanásokat, valamint a szúnyogcsípéseimet és a szandál miatt "lenyúzott" bőrömet is szépen helyrerakta. A hajam pedig nagyon illatos lett tőle. Tényleg mindenre használható.