Boombapple

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2019. szeptember 23.

A medium árnyalatot vettem meg. A bronzer nem narancsos és nagyon pigmentált, leginkább a bahama mamához tudnám hasonlítani. A highlight viszont botrányos, púderknek túl fényes, highlightnak túl fénytelen. A soltice paletta után másra számítottam.

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal
2019. augusztus 17.

Nagy kiszerelésben van meg, leginkább az arcomra kentem és néha borotválkozás után a lábamra. Puha lett tőle a bőröm, valóban nem hagyott zsíros érzetet, az illata isteni és nem csinált pattanásokat, valamint a szúnyogcsípéseimet és a szandál miatt "lenyúzott" bőrömet is szépen helyrerakta. A hajam pedig nagyon illatos lett tőle. Tényleg mindenre használható.

Bourjois Rouge Edition Souffle De Velvet

Bourjois Rouge Edition Souffle De Velvet
2019. augusztus 17.

Nemrég 99 forintért vesztegették a Dm-ben, ezért vettem hármat: Orangélique, Cherry leaders, Plum plum pidou.
Ráéreztem a használatára, ezért nekem sokáig fent marad: ha felkenem, hagyom 10 percet száradni és a maradékot felitatom egy zsepivel. A szín megmarad, az ajkaimon nem lesz zsíros érzet és a szájfény hatás is eltűnik. Nem vettem észre. hogy hidratálna, inkább szárít, de nem olyan vészes. A színek bájosak, nekem bejön.