Booogiiii

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice 24H Made To Stay Alapozó

Catrice 24H Made To Stay Alapozó
2018. január 8.

Nem ez az első üveg ebből az alapozóból, de sosem kell csalódnom. A(z) HD Liqiud Coverage alapozót váltottam le erre, mert ebből van egy világosabb árnyalat is. Nekem a szinte porcelán (fehér, mint a porcelán, de sajnos nem olyan tökéletes... :D) színemhez illik a 005-ös árnyalat. Az arcom extrém zsíros,így egy alapozóm sem bírta még tovább 3-4 óránál. Igaz, kopik, de nem foltosan. Ha valakinek kombinált, normál, vagy száraz bőre van, bártabban ajánlom, de sajnos egyéni problémák miatt nekem 10-ből csak 9-es.
Tehát a közepes-erős fedése, az enyhe kopása, és az átfényesedése miatt is megkapja nálam az 5*-ot, mivel a színe tökéletesen passzol, nem oxidálódik!, és nem foltos.
Minden alkalommal fixálom púderrel. A szem alatti szarkalábba nem ül be, inkább becsücsül. Egyetlen mozdulattal javítható minden elmozdulása. Mosolyvonalba nekem egyáltalán nem áll be, pedig rengeteget beszélek, és nevetek.
Nekem a maximum teendőm annyi (iskolában), hogy egyszerűen egy zsepkendővel felitatom az "zsírt", olajat az arcomról, és meg is vagyok. Nem igényel a sminkem plusz púdert.
Meg vagyok elégedve, de ha találnék valami jobbat, frissítem a kommentem.
Nagyon fontos, hogy hiába vagyok képes szépen elrendezni az arcom pattanások terén, ettől nem jönnek ki újabbak, nem gyulladnak be a meglévők.
Kényelmes viselni, és ha valaki nem nézi miliméteres közelségből, nem feltűnő ha rajtam van.
Egy szó mint száz: Vannak apró hibái, de én személy szerint imádom!

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. március 1.

Annyira nagyon nem tartós, de nem adja meg egát egyhamar. Szépen fel lehet vinni, és nagyon nagyon matt! Sajnos ha kopik, akkor olyan mint ha már csak körberajzoltam volna vele az ajkaimat. A szám belsejénél kezd kopni először ami nude árnyalatoknál nem vészes, de azért az élénkbordó 07-esnél már kicsit feltűnőbb. Ezen kívül szeretem, kísérletezgetek, keverem, púderezem, cezuzázom, de a végeredmény mindig szép! Szépen fed, és tervezek még venni belőle.
Arra mindenképp érdemes figyelni, hogy a Rossmannban kicsit meleg van a sminkek környékén, tehát picit olvadtabb amikor otthon próbálod, akár fényes is lehet. Otthon érdemes kissé hűvöses, nagyfénytől védett helyen tartani.
(Ha a tartósságát nézitek, próbáljátok ki az ujjbegyeiteken, mert elvileg ott hasonlóan viselkedik majd mint az akjaitokon)

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2017. március 1.

Meglepő, hogy az illata és AZ ÍZE IS csokis, karamellás, édeskés. Sajnos nem csak hogy nem szárad mattra, hanem egyáltalán nem matt. Túl krémes az állaga, ez tényleg inkább szájfény és nem "matt" szájfény. Előnye hogy nem ragacsos, jó az illata, és nem csúnyán kopik. Kevertem egy Adenes folyékony rúzzsal, de még az is megadta magát. :'D
Mattítani nem tudom, nude barna árnyalatú, így ha próbálkoznék a púderezéssel, olyan lenne mintha semmi nem lenne rajtam. A fedése szép, az ára nem rossz, de nem veszem újra.