borapanda

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. április 14.

Imádom! Reggel felteszem, (alá szájceruza) eszem napközben, beszélek, iszok, csinálhatok bármit, fennmarad estig. Persze szárít, én olyankor csak a gyűrűsujjammal rá szoktam nyomogatni a tetejére egy kis balzsamot, és így le se jön. Megéri az árát, én Müllerben találtam eddig.

Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage Concealer

Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage Concealer
2016. augusztus 25.

1-2 hete van meg, és nagyon szeretem :) a szín tökéletes, ami ritka nekem, nem nehéz, vagy sűrű, de úgy takar el mindent egy réteggel, amit máskor csak alapozóval és több réteg korrektorral tudok elérni. Nem ül bele a ráncokba, egy pillanat alatt eldolgozható, és igazi bőrnek néz ki, tökéletes számomra :)

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2016. május 22.

Lassan két hete használom, és teljesen megváltoztatta a hétköznapjaim! Tudom, úgy hangzik, mit valami reklámszöveg, de ez az igazság. Elég durván izzadok általában, ezért mindig maradtam a fekete vagy fehér pólóknál, már másképp meglátszik az izzadtság, de az utóbbi hétben dög meleg volt és simán felvehettem szürke pólókat is, nem kellett félnem. Állítólag ez a gyengédebb perspirex, de nekem elég hardcore. :D 3 naponta használom lefekvés előtt, picit csíp, de nem sokáig, reggel átmosom a hónaljam nedves törölközővel és egész nap nem kell félnem. Nekem hihetetlenül sokat segített, ha problémád van az izzadással, vedd meg, megéri az árát. Én DM-ben találtam.

1 smink