borbasemese

Regisztráció dátuma: 2014. február 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. február 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Jennifer Lopez Miami Glow

Jennifer Lopez Miami Glow
2022. augusztus 31.

Ha nyár, akkor ő nálam kötelező darab. Ez idén sem volt másképp, imádtam viselni. Többször is megédesítette a napjaimat. Számomra az illata maga a nyár. 🧡 A tartóssága és szillázsa is tökéletes. Szerintem simán überel más nagyobb márkás parfümöket. Jövő nyáron is vissza fogok térni hozzá és remélem még sokáig kapható marad ez a parfüm, mert akkor biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Paco Rabanne Olympea Solar EDP

Paco Rabanne Olympea Solar EDP
2022. augusztus 23.

Az idei nyári kínálatban is több újonnan piacra dobott parfüm kapta a Solar, Soleil és egyéb napsütéshez, fényességhez köthető fantázianeveket és nekem mind közül idén ő lett a befutó. A megjelenése, az üvegcséje nagyon szép és a benne rejlő illat is azonnal megtetszett. Nekem is az a véleményem egyébként, hogy éreztem már hozzá hasonló illatot, de mégis van valami nagyon jó extra benne. Az én orromnak csak nyomokban tartalmaz hasonlóságot az alapillattal. Annyiban tudnám az Olympea-hoz hasonlítani, hogy az illat viselését mind nyáron, mind a hidegebb időben egy élmény lehet viselni.
Az Olympea-m az új családtagot szívesen látná maga mellé a kollekciómba. :D <3

L'Oreal Paris Revitalift Filler SPF50

L'Oreal Paris Revitalift Filler SPF50
2022. augusztus 22.

Még csak pár alkalommal használtam és kisebb felületeken az arcbőrömön, de már most látom a javulást, az ígért hatásokat, imádom. Az illata is kellemes és a nagy nyári melegben sem hagyott ragacsos vagy csípős, kellemetlen érzést maga után. A hűvösebb idő közeledtével szerintem már nagyobb felülteteken is használni fogom az arcbőrömön. Az eddigi egyik legjobb arcápolási ajándékom ez a krém.