boree

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Olivia Rozmaring Sampon Szappan

Olivia Rozmaring Sampon Szappan
2021. január 28.

Imádom ezt a szappant. Annyira hálás vagyok, hogy rátaláltam a szappanokra és volt erőm kibírni a samponból szappanra váltás nehézségeit. (Szerintem 3 hétig csak összefogva volt a hajam és heti kétszer megmostam, de megérte)
Néha macerásnak érzem az öblítés olyankor már nyúltam vissza samponhoz, mindig meg is bántam.
Szerintem a szappan előnyei: a hajam végre nem száll össze-vissza, frissen mosottan is nagyon szép, finom puha, könnyen kifésülhető, nem viszket a fejem, nincs korpa.
Az illata is nagyon finom, semmi mesterséges túltolt illat.

Olivia Frissítő Puhaság Sampon

Olivia Frissítő Puhaság Sampon
2021. január 28.

Egyszerűen borzalmas. Amit amúgy nagyon sajnálok, mert jó lett volna valami alternatíva a szappan mellé, aminek nem kell plusz öblítés.
Nekem pont ugyan annyira rossz, mint egy egyszerű SLS-es sampon. Mosás után húzza a fejbőröm, néhány nap után elkezdek viszketni, korpásodik a fejem. Mosás után a hajamnak fura matt tapintása van, ez napokkal később javul valamit, de emiatt, az amúgy sosem gubancolódó egyenes hajam, kifésülhetetlen.
A ráadás pedig a borzalmas szaga, nem tudom másnak nevezni, nagyon erős szúrós szaga van.

Ziaja Narancsolaj Tusfürdő

Ziaja Narancsolaj Tusfürdő
2019. január 7.

Tényleg erős illata van, szerintem nagyon kellemes. Viszont rengeteg rossz anyag van benne, kezdve az SLS-el, glicerin, sok a sárga pöttyös és még piros pöttyös is van. Ajándékba kaptam, ezért elhasználtam, de nem venném újra.