boreger

Regisztráció dátuma: 2011. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. október 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Body Shop Fresh Nude Alapozó

The Body Shop Fresh Nude Alapozó
2016. október 7.

Még csak most próbáltam ki először, de eddig valami fantasztikus ez az alapozó! Szépen fed, a legvilágosabb árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz (de ha nem így lenne, lehet hozzá kapni keverőszínt is, amivel világosítható!!!). Nagyon természetes hatása van, nem matt, olyan, mint az ember bőre természetesen, mintha nem lenne rajtam semmi. Ha valaki a MAC studio fix fluid olcsóbb alternatíváját keresi, akkor érdemes ezt kipróbálni, nekem kb ugyanaz a hatás, csak majdnem feleannyiba kerül.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2015. december 6.

Nagyon érzékeny a bőröm és könnyen begyullad, néha ekcémás is. Ha nagyon nagy baj van, akkor ezzel fürdök, de egyébként csak arclemosásra használom. Legszívesebben címkét helyeznék el az összes ilyen-olyan arclemosós és sminkeltávolítós termék között, hogy csak erre az egyre van szükség! Csak benedvesítem az arcom, bekenem és leöblítem, ennyit az arcmosás, sminkeltávolításról. Tökéletesen, egy lépésben leszed mindent és nem csípi a bőröm, minta többi arclemosó meg kézművesszappan, meg ilyenek. Anyukám ajánlotta, azt mondta, hogy gyerekkoromban is csak ezt bírta a bőröm :)

Acne.org Treatment

Acne.org Treatment
2015. december 6.

Én úgy kezdtem el használni, hogy a bőrgyógyászom korábban megállapította, hogy allergiás vagyok a benzoil peroxidra :D Persze ő 10%-osat írt fel. Na amíg attól kialakult egy olyan állapot amit krónikus bőrgyulladásnak hívnak (a bőröd gyulladt és piros, ha beszélsz vagy mosolyogsz akkor ordítanál, annyira fáj), ettől SEMMI bajom! Előtte retinoidos krémet és AHA hámlasztót is használtam, úgyhogy nagyon kis mennyiséggel kezdtem. Gyógyszertári mosakodót használok előtte és kivárom azt a 15 percet arcmosás után a felkenéssel. Utána sima gyógyszertári hidratálót használok, rettenetesen sokat. Így az első 3 nap után lehámlott az összes bőr az arcomról, és nagyon száraz és egészen öregasszonyosan ráncos lett. Ekkor kihagytam egy napot, majd amikor újra elkezdtem használni nem romlott, hanem egyre javult a bőröm, nem gyulladt be, nem fáj, nem viszket, ami az én bőrömnél nagyon nagy dolog!!!! 1 hét után, bár még van pattanásom, sokat javult, szerintem még a pattanás utáni foltok is halványultak, pedig mást arra most nem használok! A javulást úgy kell érteni, hogy kb 30 pattanással, 3 nagyobb begyulladt furunkulussal és számtalan kisebb pattanással (ami alig áll ki a bőrből is kis piros pötty, nem nagy gyulladt) kezdtem, és most kb 6 pattanásom van (ezt az antibiotikumos kezeléssel is csak 4 hónap után sikerült elérni régebben, és akkor utána visszajöttek), nincs kisebb, vagy nagy gyulladt, a pattanásaimon kívül kicsit száraz, de amúgy bababőröm van, csak itt-ott hámlik a bőröm, de az nem is biztos, hogy ettől van (amúgyis szokott néha spontán hámlani). Ez egy fantasztikus termék és a legkisebb tubus is hatalmas (szerintem egy évre elég kb)