borella83

Regisztráció dátuma: 2017. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil
2019. február 27.

2. flakont használom ebből a lemosóból. Száraz arcra, nyakra bemasszírozom, majd egy pici vízzel még tovább és utána öblítem le. Fényvédőt, korrektort szépen leszedi, de a spirált és a rúzst nem teljesen, arra micellás vízzel rásegítek. Szeretem, de azt vettem észre, hogy télen talán szárít. A nagyon érzékeny bőrömnek szüksége van 2. lépésben egy krémes, hidratáló lemosóra is.

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25
2017. augusztus 4.

Imádom!!! <3 Tavasszal fedeztem fel, a sok jó vélemény hatására vettem meg, mert tisztán fizikai fényvédőt szerettem volna az arcomra használni a nagyfokú érzékenysége és pirosodásra való hajlama és vízhiányossága miatt.
Azóta alapozóra nincs is szükségem. Szép, egységes bőrképet ad. A pirosságot is lehúzza. Jól véd a nap ellen, de természetesen többször újra kell kenni ha nem csak az irodában ülök. 5-10 perc után könnyű rá sminkelni is. Nekem nagyon bevált. Lassan 3 hónapja használom és még mindig van a tubusban, pedig próbálok figyelni a bőséges mennyiség felkenésére. Számomra ÚJRA VEVŐS!!

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2017. augusztus 1.

Az előző hozzászólással kell egyetértenem. A sminket Nekem sem szedi le. A fényvédőt, korrektort, pirosítót majdnem 100%-ban, de a spirált egyáltalán nem.
Az "illata" furcsa, állott. Az állaga szuper, de csak teljesen száraz bőrön válik olajossá. A nagyon érzékeny, vízhiányos bőrömet nem bántja és nem szárítja, mint a zselés lemosók. Az összetevői tetszenek, próbálok áttérni mindenből bőrbarát termékekre.
Még nem tudom eldönteni, hogy újra venném-e. A tégelybe nyúlkálás sem annyira szimpi.
A nagy tégely rengeteg ideig elég lesz, alig fogyott el belőle a 3 hónap alatt, pedig bőségesen teszek belőle.