borifeher

Regisztráció dátuma: 2020. július 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. július 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dermaflora 0% gél stift Coconut Oil

Dermaflora 0% gél stift Coconut Oil
2020. szeptember 30.

Szeretnék alkohol és alumíniummentes dezodort használni, ezért esett erre a termékre a választásom. Sajnos nem találtam számomra megfelelőnek a következő tényezők miatt: feltevés után ragacsos állagú, nem szívódik fel könnyen; hatása nem tart sokáig, nem semlegesíti az esetleges szagokat még egy egyszerűbb stresszmentes napon sem. Illatra kellemes, de olyan, mintha csak sima kókuszolajat használnék. Használtam már természetes összetevőjű dezodort korábban, ehhez viszonyítva nekem sajnos nem jött be.

MosóMami Eco-Z Sheavaj Hab Narancs-Kókusz Illattal

MosóMami Eco-Z Sheavaj Hab Narancs-Kókusz Illattal
2020. szeptember 25.

Az extrán sok kézmosás/fertőtlenítés teljesen kikezdte a kézfejem és a körömágybőröm. Ajándékba kaptam egy kis tégellyel belőle (10 ml) és imádom. Mindig nálam van, amikor szükségét érzem bedörzsölök egy keveset a körömágybőrbe és nagyon szépen helyreteszi, hidratálja. Olajos érzés sincs utána, ha célzottan csak a szárazabb részekre applikálom és jól eldolgozom. Nem kell belőle csak egy leheletnyi, így aránylag sokáig elég. Ajkak ápolására is kiváló. Ügyelni kell rá, hogy lehetőleg tiszta kézzel nyúljunk a tégelybe, hogy elkerülhető legyen a szennyeződés okozta idő előtti megromlás.

Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster

Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster
2020. szeptember 25.

Külföldi oldalakon olvasott vélemények alapján esett erre a termékre a választásom; szerettem volna egy "egészségesebb" alternatívát találni arra, hogy egész évben amolyan napbarnított bőröm lehessen. A természetes bőrszínem elég fakó, szürke kisegérre hajazó, nem túl élettel teli. Annak reményében vásároltam, hogy ez az állapot jobb irányba változzon. És igen. Áttanulmányozva a leírást, belevágtam és az eredmény magáért beszél. Néhány csepp az esti krémembe keverve másnap reggelre természetes, 'napbarnított' arcbőrt eredményezett, amely nem lett foltos, narancssárga, önbarnító szagú. Általában vasárnap és csütörtök este használom, amitől egész hétre garantált a színem. Fokozatosan halványul a szín, attól is függ persze, hogy milyen gyakori a fizikai vagy kémiai hámlasztók használata. Ne várjon az ember csokibarna színt, magam sem próbáltam milyen amikor egy kicsit jobban megszalad a csepegtetője, de azt hiszem sokan vagyunk akik már 1-2 árnyalattal barnább bőrnek is örülnek. Én 4-5 cseppel érem el a Bourjois Healthy Mix BB krémjének medium árnyalatához legjobban hasonlító bőrszínt. Ár/érték arányban szerintem kiváló, sokáig elég. Nem tapasztaltam irritációt, bőrpírt vagy pattanások kialakulását tőle.

1 MÁRKA