Boriskajuliska

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Huda Beauty Easy Bake Loose Powder

Huda Beauty Easy Bake Loose Powder
2020. augusztus 9.

Pár hete használom tehát ez nem az első hurráoptimista benyomásom. Csomagolása egyszerű letisztult, a szögletes forma nekem stabilabb fogást jelent. A teteje matt, így az picit kényes de ennyi a legnagyobb "hibája". Magához a púderhez agy hálón keresztül férünk hozzá ami a pazarlását és a vastag felvitelt is megakadályozza. Az új limitált Catrice púder ecsettel viszem fel, a Pound Cake árnyalatban ami egy neutrális világosabb árnyalat. Felvitel után egész közelről pici csillámokat lehet látni ami csak a természetellenességet küszöböli ki, nem kelt fényes hatást. Mivel zsíros a bőröm az egész napos mattítás csak álom viszont délután is tetszik amit a tükörbe látok és nálam inkább ez a döntő!

Up: Hihetetlenül lassan fogy! 1 év napi használat mellett több mint a félig van. Szeretném kipróbálni a hourglass púderét is de ezt biztos, hogy újra fogom venni!

Catrice Pure Simplicity Matt Lip Colour

Catrice Pure Simplicity Matt Lip Colour
2020. augusztus 9.

A pirosítóját nagyon megkedveltem, gondoltam a rúzs sem lehet rossz de sajnos tévedtem! Kemény, száraz használhatatlan! Nekem szinte soha nem száraz a szám, de ez úgy kiszárította mintha hideg szeles idő lenne. Kuka lett a vége.

Catrice Pure Simplicity Baked Blush Égetett Pirosító

Catrice Pure Simplicity Baked Blush Égetett Pirosító
2020. július 31.

A rossmannban ki volt szórva pár darab féláron nemvolt mire várni, 3 színt is beszereztem: co1 rosy verve (meleg rózsaszín), co3 coral crush (puha barackos), co4 moody plum (barnás lilás). A csomagolása minimalista sallang mentes, tenyérbe símuló. A színek visszafogottak de hétköznapokra bőven elég a pigmentáltságuk, a pici fény amit kölcsönöznek az arcnak éppen elegendő az üde hatáshoz. Az Essence From Santa With Love ecste pont passzol a tégelybe, és szépen el is dolgozza. Nyár lévén a kedvencem a coral crush (ez ősszel változhat) de az összes szín tetszik.