Boriskajuliska

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Bourjois Air Mat Púder

Bourjois Air Mat Púder
2020. február 14.

Matt púdert szerettem volna elsősorban napközbeni korrigálásra és mivel sokan dicsértétek erre esett a választásom. A 2-es árnyalat mellett döntöttem ami szépen illik a light-medium sárgás bőrömhöz. Se ecset, se szivacs, se tükör ami másnak hiányozhat de én ezért nem vonok le *-ot, mert az RT mini ecsetet a táskámban tartom és egy kis mattításhoz nem feltétlen kell tükör. Van illata (picit nyanyás:) de én ezt is kedvelem ugyan úgy, ahogy a Lancome krémek, a Guerlain púderek, vagy az olay krémek tipikus illatát. A bőrkép szép, a mattítás és az ára ok, kár, hogy úgy kell vadászni a neten. Tartalék beszerzésén gondolkozom.

Lancôme L’Absolu Mademoiselle Shine Rúzs

Lancôme L’Absolu Mademoiselle Shine Rúzs
2020. február 13.

Két árnyalat van meg belőle a 322-es világos rózsaszín és a 382-es ami egy élénk mályva. Szépek fényesek pici csillámmal (legalább is ez a két árnyalat) a hétköznapokon a világosabb jobban kihasználható, de ha vékonyan áthúzom a 382-vel lehet fokozni a színét. A 382-es picit tartósabb a színe szinte beivódik az ajkakba. Kinézete nagyban függ a bőr állapotától főleg, hogy 2 hete gyakorlatilag szélviharban élünk. Nagyon szeretem a fényes rúzsokat így nagy tapasztalatom van a használatukba, nem mindig mutat olyan jól mint például a shiseido hasonló termék ezért -1* de ettől függetlenül megszerettem őket is.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2020. február 13.

Nem csodálom hogy ennyien szeretitek mert nagyon jó! Színtelen, szagtalan, gyorsan felszívódik nem ragacsos és pár perc múlva jöhet a következő réteg. Szépen feltölt, rugalmasabb tömöttebb lesz a bőr a rendszeres használatot követően de magába biztosan nem elég. A hámlasztóimmal sem veszett össze sőt! Ha valaki teheti érdemes a rutinba beilleszteni.