Best of Beauty 2019

Boriskajuliska

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

MAC Fix+

MAC Fix+
2019. július 19.

Itt sikerül vennem pici méretben. Mivel több arcpermetem, fixálóm volt már van összehasonlítási alapom és nem igazán győzött meg. A szórófeje normálisan működik kb. 2 fújással sikerül az arcom minden pontját elérnem nagyjából a pozitívumok itt véget is érnek. A sminken nem lesz tartósabb sem szebb a használatát követően ennek fényében nem éri meg az árát. Nagy nehezen fog csak elfogyni mert ritkán jut eszembe használni sajos haszontalan számomra.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. július 18.

Olyan kefét kerestem amit tökéletesen tisztán tudok tartani, és ez olyan. Szépen bontja a hajat vizesen szárazon egyaránt, sőt még a férjemnek is tetszik a színe ellenére (a notinon 4 szín van), a rózsaszín nem pont az Ő színe. Csak azért nem 5 csillag mert picit szúrja a fejbőrömet, talán az extra dús hajhoz a leg tökéletesebb.

UP: Lent felejtettem Balcsin és azóta kínszenvedés a fésülködés vizesen szárazon egyaránt, nem is gondoltam hogy ennyire kímélő a használata!!!

Tarte The Buffer Airbrush Finish Bamboo Foundation Brush

Tarte The Buffer Airbrush Finish Bamboo Foundation Brush
2019. július 16.

Régi vágyam volt ez az ecset és amikor megláttam hogy eladósorba került egy azonnal lecsaptam rá, innen is hála és köszönet! Túlzás nélkül állíthatom, hogy alapjaiban változtatta meg az alapozási rutinomat. Az általam használt alapozókkal, cc-vel kivétel nélkül kompatibilis, nem nyel el egy cseppet se, könnyű a tisztítása, nagyon szép a végeredmény és nagyon-nagyon gyorsan lehet dolgozni vele. Pikk-pakk elkészül az alapozás és csak nézegetem magam a tükörbe hogy biztos kész vagyok(?) és IGEN. Akinek kevés az ideje de alaposan szeret sminkelni feltétlen ajánlom kipróbálásra mert szerelem lesz belőle