Boriskajuliska

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. január 26.
Bőrtípus: Zsíros

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő
2021. július 22.
(!)

Tesztelésre kaptam a tusfürdőt, amit innen is köszönök:) A nagy kiszerelés érkezett amit rögtön le is vittem a Balatonra, mert ha valahol kiszárad az ember bőre az a nyaralás. Beállítottam a tusfürdők sorába és nagy meglepetésemre a férjem kedvence (is) lett. Az illatában több az aloe mint a rózsa ami ilyen kánikulai időkben nem jön rosszul. Krémes nem szárít viszont a testápoló nem úszható meg, de a napnak kitett bőrnél ez nem is csoda. Kellemes, dove minőség.

Chanel Poudre Universelle Libre

Chanel Poudre Universelle Libre
2021. július 19.

Sokszor vettem újra, egy időben csak ezt használtam. Szép a finishe, szépen mattít, és ezért a (sok) pénzért még mennyiséget is kapunk, viszont van ami nekem jobban működik. Csak az ára miatt vonok le egy csillagot, de ha véletlen szembe jön kedvezőbb áron lehet hogy újra veszem.

Up.: Eljött a pillanat és újra sikerül barátibb áron hozzájutnom:) 30-as világos sárgás árnyalathoz. Vékonyan csak ecsettel, vastagabban pufnival feltapogatva, majd a felesleget ecsettel lesöpörve használom. Ami jó az jó, kerül amibe kerül visszakapja a csillagot.

Garnier SkinActive Soothing Rose Water Facial Mist

Garnier SkinActive Soothing Rose Water Facial Mist
2021. július 19.

Szeretem az arcpermeteket így a müllerben járva nem gondolkoztam sokat jött velem. Kipróbálva csalódott voltam, a spricni kritikán aluli módon működött így félre raktam. Elfogyott az aktuális permetem ami gyönyörűen porlasztható volt ezért gyorsan átöntöttem a jól működő flakonba és azóta is szívesen használom. Jó az illata, kellemesen frissít, minden arctisztítás után használom. Az előttem szólók nehezményezik az összetevőket de nekem szerencsére nem érzékeny a bőröm, problémát nem okoz.