Best of Beauty 2019

born86

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Narciso Rodriguez Narciso Rouge EDP

Narciso Rodriguez Narciso Rouge EDP
2019. május 16.

Mintát kaptam belőle az egyik vásárlásom alkalmával ,őszintén ki se akartam próbálni.Piros ....ohhh ez biztos egy nagyon virágos rózsa felhő lesz valami extrával estére ,vacsorára egy igazán feltűnő illat.
Lelki szemeim előtt már láttam ahogy bele vágódom egy nagy halom eső utáni friss vörös rózsába, .
Na de ha már itt van gondoltam miért ne.Kenzo Flower-nél rosszabb csak nem lehet .(Nálam totális katasztrófa)
Nagyon kellemes családos ért ,bársonyos ,meleg ,puha puderes illat.
El se akart hinni amit érzek,hol a rózsa?Hol van a fás tónus????Hol az eső utáni zöld illat??? Ohh nem mertem örülni ,na majd várjak csak 5 percet és ott lesz ,de láss csodát nem ,egyre lágyabb egyre szebb illat lett belőle.
Tartóssága szerintem ár érték arányba jó ..Hatósugara inkább testközeli nem egy Alien parfüm hogy 2 sarokkal arrébb is érzi az ember :na most aztán nekünk van egy menő parfümünk tessék már mindenkinek tudni róla! Úgyhogy aki ilyet keres, ő nem lesz az . viszont átesik a ló másik oldalára hidegebb időben,még én se érzem magamon nem hogy más,Nyáron viszont működik. Kár érte imádnám!

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2018. október 31.

Ő egy nagy Dilemma nekem ,szeretem és mégse venném meg. Az biztos hogy most nem tudnám viselni jó szívvel ,számomra ő még túl komoly .
Talán 5 év múlva ,de akkor biztosan beszerzem magamnak,pedig nem 20 éves vagyok. :)

Update:Hiába minél többet használom a kis 5ml mintámat annál jobban érzem ,ha elfogy be kell szerezzem . :)

Glamfume True Story for Women

Glamfume True Story for Women
2018. október 30.

Én se adok többet 3 csillagnál....
Én is azt mondom nem egy rossz illat,de nem tudnám viselni

Szeretem a tonkabab illatát de nem ilyen mértékben,főleg nem egy adag rózsával együtt.
Az ára is horror ahhoz képest amit rajtam nyújtani tud, ha a kakukkfű vagy a rozmaring megjelenne benne lehet nem is lenne olyan rossz ezzel az össze állítással de én is hiába kerestem nem találtam benne.
Attól függetlenül én azt mondom ki kell próbálni mert biztos vagyok benne hogy lesznek nagy kedvelői is .Rajtam ő túl nehéz ,túl fullasztó.