Boro75

Regisztráció dátuma: 2020. február 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. február 17.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Abercrombie & Fitch First Instinct Woman EDP

Abercrombie & Fitch First Instinct Woman EDP
2021. február 25.

Nekem nagyon nagyon tetszett ez az illat és szívesen használtam. Kicsit a vasalt ruha jó illatára emlékeztetett, nem tolakodó finom nőies illat. Sajnos nyáron az ablak mellett a sminkasztalomon tároltam és megromlott, más lett a színe meg az illata is, a felét ki kellett dobnom..Azóta nem vettem újra mert mindig kapok valami mást viszont simán újravenném, nem olyan illat amit megun az ember.

Calvin Klein Women EDP

Calvin Klein Women EDP
2021. február 25.

Nekem ez az illat túl fanyar. Értem hogy miért szeretik mások, mert nem rossz, de mégis van benne valami szúrósság aminek nem kellene ott lennie és úgy egész jó lenne. Én nem venném meg magamnak, ajándékba kaptam és nagyon ritkán használom.

Boucheron Quatre EDP

Boucheron Quatre EDP
2021. február 25.

Megvettem, mert a Quatre Rose nagyon tetszett. Finom, friss, elegáns női illat, picit liliomot érzek rajta, inkább virágos mint gyümölcsös.Véleményem szerint nem túl fiatalos, de ez nem feltétlenül baj. Fél óra múlva rajtam már egészen más mint kifújva. Érdemes egy kis időt hagyni neki a bőrön. Nem venném újra, ellentétben a Quatre Rose-zal amit sokkal közelebbnek érzek magamhoz, de nem esett nehezembre elhasználni.