Best of Beauty 2019

Borsolina

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2019. június 16.

Egyetértek az előttem szólóval, valóban kis egyszerű krém, nem tud csodákat, de szépen hidratál, főleg tavasszal tud hasznos lenni. Az utolsó kis adagokkal én is megszenvedtem mire ki tudtam varázsolni a tubusból, és ahhoz képest szerintem drága amit tud (pedig elfogult Bioderma fan vagyok), de ha akciós szerintem megéri rá beruházni.

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon
2019. június 16.

Az egyetlen sampon, ami segített megszabadulni a hónapokig tartó viszkető, hámló fejbőrtől és az ezzel járó szenvedéstől. Annyi a hátránya, hogy nagyon elnehezíti a hajat és nehéz kimosni, gyorsabban zsírosodik tőle a haj (nagyon sűrű állagú). Így én úgy szoktam használni, hogy mikor aktuális a probléma, 2 hétig simán mosom a hajam vele, majd utána hígítom más samponokkal, aztán pedig le is váltom. Hosszú távon drága is és megterhelő is a fejbőrnek és a hajnak, de életmentő tud lenni. Imádok vele hajat mosni és érezni ahogy felfrissül, kitisztul a fejbőröm. :D

Head & Shoulders Supreme Moisture Balzsam

Head & Shoulders Supreme Moisture Balzsam
2019. június 16.

Nagyon szép lesz tőle a hajam, puha és könnyed érzést ad. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó termék, korpásodásra nem tapasztaltam hatását, de a hajra nagyon jó! :)