Borsolina

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Hajkondícionáló

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Hajkondícionáló
2019. október 13.

Az egyik legjobb hajápoló balzsam a kókuszos tesójával együtt. Hónapokig tartó kondícionáló-keresgélés után véletlenül jutottam hozzá ehhez a termékhez, és azóta is áldom az eget érte. Szerintem a dr.Organic hajápolói tipikusan azokra az időszakokra valók, mikor a hajad nem éppen az igazi, kipróbálsz már mindenféle kencét, hogy szebb legyen, puhább,fényesebb...de semmi sem segít. Na, és akkor bumm! Jönnek ezek a hajápolók és megváltoztatják a hair gamedet :) Külön csillag az összetevőkért és az (szintetikus) illatanyag-mentességért. Köszönjük dr.Organic!

Pala Sampon

Pala Sampon
2019. október 13.

Kicsit több, mint egy hónapos használat után írom le a tapasztalataimat, heti átlag 2-3 hajmosás után. Alapvetően az én fejbőröm nem korpás, hanem egy kicsit súlyosabb, mert egy örökletes, erősebb fejbőrhámlásom van, amin (elvileg) nem is segít semmi, max. csak enyhíti a tüneteket. Na,ennek ez sikerült. :D Kétszer mosok vele hajat minden egyes alkalommal, először egy kis teafaolajjal megspékelem a sampont, és hagyom hatni egy pár percig a fejbőrömön, majd átmosom simán csak samponnal a hajamat. Nagyon tiszta érzésű utána a fejbőröm, a hámlás visszatérését is kitolta egy pár nappal későbbre, és láthatóan mérsékelte is azt. Az "illata" borzalmas, szúrós, de én nem vagyok ezekre már érzékeny, úgyhogy hozzászoktam, nem kellemes, de simán kibírható. Ami viszont nekem egy kicsit zavaró, hogy nagyon kis csomagolásban lehet csak kapni, így havonta vennem kell, valamint lehetne egy kicsit környezetbarátabb a csomagolóanyag. Összességében emiatt 4,5*-ot adnék, de felfele kerekítek. :D

Benecos Natural Eyebrow-Designer Szemöldökceruza

Benecos Natural Eyebrow-Designer Szemöldökceruza
2019. szeptember 9.

A leges-legeslegjobb szemöldökceruza,amit valaha használtam! Pont ugyanolyan színe van, mint a szemöldökömnek, így teljesen természetes hatású. Tartós, nem maszatolódik, matt hatású. A keféje tényleg nagyon jó. :)