boszilvi

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrtípus: -

Caosept Kéz- és Bőrfertőtlenítő Gél

Caosept Kéz- és Bőrfertőtlenítő Gél
2018. november 25.
(!)

Én is tesztelésre kaptam hibiszkuszos és gránátalma-áfonya illatban. Tetszik az illata és főleg, hogy utána nem ragad a kezem. Alkohol tartalma miatt kezdetben kicsit cefre szagú, de pár pillanat után az elillan, és csak a kellemes illata marad meg.
A csomagolása viszont valóban nem a legjobb. Sajnos a 3-4. használat után konkrétan a kezemben marad a teteje.
Úgy gondolom, hogy bár picit drágább, mint a drogériák saját márkás (akciós) kézfertőtlenítői, jobb minősége miatt mégis ezt fogom venni.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. július 31.

Tavaly télen kezdtem el használni. Én is, mint itt sokan, már szinte mindent kipróbáltam, hiába. Aztán elhatároztam, hogy itt az ideje, hogy kipróbáljam a Carmex-et. Hát igen, a csomagolása nem túl bizalomgerjesztő, de ezen túlléptem, amúgy is csak este használom, mivel ezt nem kell 10 percenként kenegetni. Az íze? Na, ezzel azért megszenvedtem. Volt, hogy le kellett törölnöm, mert hányingerem lett tőle. Magam sem értem miért, de néha-néha felfordul tőle a gyomrom. Nekem előny, hogy hidegben nem tudom használni, mert lefagyasztja a szám. Így nem tűnik el, ugyanis a kabátzsebemből a szájkrémek mindig lelépnek a papírzsepikkel együtt. Mikor kellene egyik sincs nálam. :)
Nem elhanyagolható a herpeszre gyakorolt hatása sem. Mikor rendszeresen használom (télen), akkor szerencsére nincs herpeszem, pedig havonta-kéthavonta biztos szenvedtem tőle. Nyáron nem kenem napi szinten, így szaladhattam a patikába Zovirax-ért.
Ebben a szellemben megéri az eredeti árát is, de azért inkább akcióban veszem.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. március 8.

2016.01.16.
Kb. 1 hónapig jártam utána, mire meg tudtam kaparintani. Először a 10-es (világosabb) árnyalatot sikerült megvennem, ami sajnos nekem túl világos lett. Újabb 2 hét hajtóvadászat után a 20-as boldog gazdája lettem. Karikákat, pattikat szépen eltünteti. Gyakran csak vékonyan, magában használom, bb vagy alapozó nélkül.
2017.03.08.
Ritkán sminkelem magam, ezért a dolgaim vagy tovább adom vagy leginkább a kukában végzik. Időnként szanálok, bár romlásnak semmi jele, kidobálom a rég(ebb)i darabokat. Na ez most nem így történt. Hosszú idő óta az 1. sminkcucc, ami elfogyott. A téli fakó bőrömre elkenegettem a 10-es árnyalatot, most a 20-as vége felé járok. (Közben, nem sok sikerrel, kipróbáltam más korrektort is.) Gondoltam, ha már egyszer bevált, akkor ezt újra kellene venni, ami tegnap sikerült is. Aztán otthon alább is hagyott a lelkesedésem. Más a színe. Sokkal világosabb. Nem tudom még, hogy el tudom-e majd használni, de, ha már ilyen népszerű termék, akkor lehetne több árnyalat is.