Boszkakő

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Smashbox Studio Skin Flawless 24 Hour Concealer

Smashbox Studio Skin Flawless 24 Hour Concealer
2021. február 19.

Az egyik legjobb korrektor, ha nem a legjobb a szem alatti karikák eltüntetésére. Tényleg matt, tényleg kibír egy napot, nem fényesedik át, nem szárít (!) és tényleg nem ül bele az apróbb ráncokba. Próbaképpen vettem egy akción, de azt vettem észre, hogy egyre inkább csak érte nyúlok. Az illata kicsit kellemetlen, de minden más tekintetben megéri az árát. A Light Cool Peach árnyalat van meg, ez elsőre mintha kissé sárgás lenne, de csak mintha, mert ragyogóan beleolvad világos rózsaszínes/beige árnyalatú bőrömbe. Na, egyszerűen szerelem lett! :)

Maison Francis Kurkdjian Á La Rose

Maison Francis Kurkdjian Á La Rose
2018. július 30.

Micsoda zöld rózsaillat! Finom, púderes leszáradással, de mindvégig frissen és üdén, bár egyre bőrközelibben, ami szégyen egy ilyen niche parfümtől. Gondolkodtam, hogy le is vonok miatta egy csillagot, de olyan jóleső ebben a kánikulában ez a harmatcseppes rózsa - még ha gyakrabban is kell frissíteni -, hogy a szépsége meglágyította a szívemet.

Casamorati 1888 Lira

Casamorati 1888 Lira
2018. július 18.

Azt hiszem, Anna Karenina ezt a parfümöt viselhette. Elegáns, érzéki illat, diszkrét hatósugárral, de azért nem mondanám bőrközelinek. Mint egy puha selyemsál, úgy burkolja be az embert. Hihetetlenül kifinomult, titokzatos szerető. Az édességében nincs semmi közönséges, semmi cukormáz, nagyon finoman táncol benne a vanília a karamellel, és a háttérben állandóan muzsikál egy kis citrus, amitől minden mélysége mellett olyan üdítő és fiatal illattá válik. Igen, és még az a tragédia is érződik belőle, amit mindenki csak sejt, de előre meg nem jósolhat. Óh, Anna! Milyen közel vagy most hozzám! 55555555 csillag!

1 KRÉM