botate

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kallos Silver Reflex Sampon

Kallos Silver Reflex Sampon
2019. december 28.

Nekem az uj csomagolásos van belole. Minden hajmosasnal hasznaltam, szerintem nem tisztit elegge. Még nem igazan szoke a hajam, inkább mézszőke/sötétszőke.. Huzamosabb használat alatt a sárgát nem lilara hanem zöldre fogta.
Nem ertem miert lepődök meg rajta, ez a sampon inkabb sötétkék/fekete színű.. Kék sampon +sárga haj = zöld haj...

Aden Cosmetics Szemkontúr Ceruza

Aden Cosmetics Szemkontúr Ceruza
2019. szeptember 27.

Kb. 8-10 éve vettem egy ilyen szemceruzát, talán az olcsósága miatt ruháztam be rá. Akkor még - kb 17 éves lehettem - nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig fogok hozzá ragaszkodni. Ha szemceruzát használok, akkor én csak a vízvonalamra szoktam felvinni. Ez a szemceruza HIPERPIGMENTÁLT, nagyon jól fed. Aztán ahogy könnyezek a nap folyamán, akkor szépen elkezd kopni, de nekem minden ceruza ilyen a vízvonalam esetében.. Voltak próbálkozásaim más ceruzákkal, de azok közel sem fedtek ennyire, ezért ezt a ceruzát addig használtam, amíg már csak egy ici-pici darab nem maradt belőle. Nekem bejött, könnyű felvinni, könnyű eltávolítani. Arra emlékszem, ha a felső szemhéjamat emeltem ki vele (tusvonal), akkor ha kinyitottam a szememet pár óra után összefogta a felső szemhéjamat a fekete.. de ez lehet, hogy a szemhéjam zsírosodása miatt volt. Mindegy is, vízvonalra vettem, oda nekem nagyon bevált ez a termék. (csak a feketét próbáltam belőle)

Essence get BIG! Lashes Volume Curl Szempillaspirál

Essence get BIG! Lashes Volume Curl Szempillaspirál
2019. szeptember 19.

Szeretem, ha egy szempillaspirál drámai pillákat csinál. Szeretem, ha széles keféje van egy spirálnak és szeretem, ha lemosásnál elegendő hozzá a szappanos víz, nem kell utána a panda-karikákat lemosni még extra sminklemosóval.
Ez a szempillaspirál mindhárom feltételemet teljesíti.
Még jó, hogy vásárlás előtt nem olvastam el ezeket a véleményeket, mert akkor tuti nem vettem volna meg ezt a terméket, viszont nagyon örülök, hogy ezt választottam.
Nekem semmi féle szemirritációm, szempilla hullásom nincs a terméktől. Nem viszket a szemem, nem "potyog le" a pillámról a festék. Nem lesz tőle panda szemem. Szeretem ezt a terméket, bőven megérte az árát! :)
Előtte a loreal fényes türkiz kék csomagolású spirálját használtam, de az egy katasztrófa volt.. ez 100x jobban bevált nekem!