botykasmunyo

Regisztráció dátuma: 2019. május 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo

Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo
2022. november 25.

Kezdjük ott, hogy imádom ennek a márkának az illatát. Minden termékére rákattantam. Mivel a samponnak szép összetevői vannak, így ezt is kipróbáltam. A második flakon végénél járok, és kicsit zavarban vagyok vele. Először nagyon tetszett. Szépen tisztít, jól habzik, nem kell belőle sok, aránylag jól is bírja a hajam mosás után napokig, az illata pedig valami isteni tartós. A fodrászom is megjegyezte múltkor, hogy mintha tömöttebb lenne a hajam, mit csináltam vele (amúgy hosszú, vékonyszálú, szőke hajam van, ami tövénél zsírosodik, végénél száraz). A második flakon használata során kezdtem tapasztalni, hogy rettentően elektromos lesz tőle a hajam, szálnak a kis hajszálak jobbra-balra és tapadnak a poliészteres ruhához. Plusz mintha kicsit szárítaná is a hajvégeimet. Valószínűleg télire le kell cserélnem.

PomPom BB Fényvédő Arckrém

PomPom BB Fényvédő Arckrém
2020. július 13.

Mintát kaptam belőle. Hosszú évek óta az első és egyetlen BB krém, ami bevált. Világos a bőröm, kábé semmi színezett nem jó rá, mert maszk hatása lesz vagy sárga, plusz fényesedik. Ettől viszont egységesebb, matt a bőrkép. Nem is értem. :-D A 'warm' árnyalat vált be, azt hiszem ez a legvilágosabb. Nagyon kevés is elèg belőle. Azt hiszem megtaláltam A BB krémet, szóval a teljes kiszerelést be fogom szerezni.

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2020. július 13.

Mintát kaptam belőle és elámultam. Egységesebb lett a bőrképem tőle. Többen meg is jegyezték, hogy milyen szép sima az arcom, pedig eddig is elég komoly natúr medikozmetikumokat használtam. Állaga tényleg zselés, kicsit masszírozgatni kell mire beivódik, de nekem utána matt lesz a bőröm. Nekem bejött, biztos fogok venni teljes kiszerelést.