bova

Regisztráció dátuma: 2016. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. augusztus 21.

Legjobb korrektor, amit valaha használtam. DE csak a bőrhibák eltüntetésére. A szem alatti karikákra nekem nem vált be, mert beült a ráncok közé, és nagyon csúnya volt (sebaj, van erre más termék). Na de a pattanások, bőrhibák eltüntetésére szerintem nem létezhet jobb. Az állaga nagyon jó, fedése kiváló, tartós is, de a nagyon feltűnő bőrhibákat azért naponta többször érdemes "átkenni". Én mindig a táskámban tartom. Arcszínhez jól illeszkedik. Nekem nincs szükségem a napi szintű használatára, így sokáig kitart. Ha elfogy, biztosan újravásárolom. 5/5.

UPDATE: Van ennél jobb korrektor. Valóban, a pattik elfedésére nagyon jó, de a folyékony aplikátoros verzió (Maybelline Fit me) sokkal higiénikusabb hosszútávon, mint ez. Arról nem beszélve, hogy ahogy az első kommentemben írtam 2 éve, ezt nem lehet használni szem alá, míg az említettet igen, tehát jobban járok, ha azt veszem meg, mert az 2in1, ez meg csak egyet tud.

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2018. augusztus 20.

Krémmánia Beauty Boxban kaptam, szerintem csodás ez a termék! Érezni rajta, hogy nem egy "mű" anyagokból készült valami, hanem természetes. Engem egyáltalán nem zavartak a kis darabkák, sem az illata. Amikor először felkentem és a bőrömön hagytam, kicsit meglepődtem, mert teljesen úgy szárad, mint egy arcmaszk, azonban nem lehet úgy lehúzni, csak vízzel lemosni. Jól tisztít, összehúzza a pórusokat. Én minden komolyabb sminkelésem előtt csinálok vele egy "kúrát" és a bőröm sokkal szebb lesz. Egyetlen hátránya van, hogy hiába hagyom ki szabályszerűen a szemkörnyékemet, mégis minden alkalommal könnyezek tőle, ahogy az arcomra kerül. Ezért nem kaphat ötöst.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel
2018. augusztus 20.

Elég kemény hajhullásom volt, már teljesen el voltam keseredve... Egyik kedves ismerősöm ajánlotta a terméket, amit végső elkeseredésemben a húzós ára ellenére megvettem. Nem bántam meg! A hosszított spray fejjel egy hétig minden este, majd később már csak minden hajmosás alkalmával (heti 2-szer) fújtam be a fejbőrömet és oszlattam el az ujjaimmal. A hajhullásomat minimálisra csökkentette, mindemellett rengeteg babahajam is lett! Egy dologra viszont szeretném felhívni a figyelmet: ha egy friss seb van valamilyen oknál fogva a fejbőrön, akkor nem szabad használni. Ugyebár vérbőséget okoz, így a seb sokkal erősebben képes vérezni, mint azt egyébként tenné. Tapasztaltam. Éppen ezért a használat megkezdésével inkább várjátok meg a seb gyógyulását.