Bozizu

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Wake Up & Glow Skin Paradise Tónusegyesítő Hidratáló Krém

L'Oreal Paris Wake Up & Glow Skin Paradise Tónusegyesítő Hidratáló Krém
2020. szeptember 21.

A színválaszték nagyon furcsa, és főleg a sötétebb bőrűeknek kedvez. Én világos, de nem hófehér bőrűként végül a Fair 03-at választottam, de láttam, hogy túl sötét, viszont az eggyel világosabb Fair 02 meg mintha minimum 5 árnyalattal lett volna világosabb. A Hell/Light nevezetűek meg még sötétebbek. Na mindegy, gondoltam, a nyáron lebarnult bőrömön jó lesz, mire lekopik a barnaságom, úgyis elfogy a termék. Hát nagyon optimista voltam. Gyanús lehetett volna, hogy ami ragyogást ígér, az nem lesz jó a zsíros bőrömre, de ez a diszkógömb hatás még így is meglepett. Persze én így is úgy is púderezek, így tulajdonképpen nem számít, de azért egy matt alapon tartósabb a púderezés is. A termék állaga folyékony, de nem teljesen vizes. Az illata nagyon visszafogott és igényes, tetszik. A pórusokban hajlamos megülni, de én kézzel viszem fel és így kis plusz munkával el tudom úgy dolgozni, hogy beleolvadjon a bőrömbe. Közepesen fed és tartós. Összességében jó lehetne, de zsíros bőrűek óvakodjanak tőle.

Paese Make Up Base Matte

Paese Make Up Base Matte
2020. július 7.

Úgy látszik nincs szerencsém a primerekkel, nekem ugyanis ez sem vált be, pedig elvileg én vagyok a célcsoport a zsíros bőrömmel. De engem nem mattított. A többi funkció nem érdekel, mert más probléma nincs a bőrömmel.

Balea Bőrsimító Sarokreszelő

Balea Bőrsimító Sarokreszelő
2020. július 7.

Jó minőségű, hatékony és olcsó. Nekem sokáig használható marad és tetszik, hogy rózsaszín.