Bozizu

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Mat Lipstick

Alverde Mat Lipstick
2020. február 10.

Szeretem benne, hogy a ceruza mivoltából fakadóan praktikus a kiszerelése, könnyű használni, kiadós, szépen terül, pigmentált, engem nem szárít, szép színekben kapható, fnom illata van és olcsó. Amit nem szeretek benne az az, hogy nem tartós.

Nivea Sleeping Melt-In Mask By Hyaluron Cellular Filler

Nivea Sleeping Melt-In Mask By Hyaluron Cellular Filler
2020. február 10.

Gazdag, tápláló krém, télen jól esik még az én zsíros bőrömnek is. Sajnos Nivea illat függő vagyok, ezzel paliztak be erre a termékre is (meg hogy most féláron kapható a Rossmannban), de nem bántam meg, sőt, mert annyira intenzív az illata, hogy kb parfümnek elmenne. Én bőven kenek nyakra, dekoltázsra is belőle, jól esik a testemnek-lelkemnek.

GlamOriginal by Nature Zselés Szemhéjtus

GlamOriginal by Nature Zselés Szemhéjtus
2020. január 2.

Krémmániás boxban vettem és nagyon megszerettem. Korábban valamiért sosem volt ecsetes zselés tusom, inkább tusfilceket, szemceruzákat használtam. Szerintem a végeredményt tekintve nincs olyan óriási nagy különbség, nem hinném hogy bárki meg tudná mondani, hogy mivel van kihúzva az ember szeme, ez inkább csak játék, egy kis változatosság. Én ezzel is szépen meg tudom rajzolni magamnak amit szeretnék, de szerintem nekem rááll a kezem ezekre a dolgokra (na ja, az ezer éves rutin). Amit viszont kiemelnék, az a tartóssága, pedig eddig még egyszer sem raktam alá alapot, mégis figyelemreméltóan sokáig fent marad változatlan formában. Bevallom, volt hogy nem szedtem le alvás előtt és reggel ugyanolyan érintetlen volt mint mikor felkentem. Mattra szárad egyébként, és pont ideális idő alatt, vagyis nem köt meg azonnal, lehet korrigálni, építgetni. Picit lehetne intenzívebb fekete a színe, de ez ízlés kérdése.