Bozizu

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revolution Jewel Collection Szemhéjpúder Paletta - Gilded

Revolution Jewel Collection Szemhéjpúder Paletta - Gilded
2019. július 28.

Szép, meleg színek vannak benne, a barna szememhez tökéletes. A festék nagyon jó minőségű, nem porzik, tartós, pigmentált. Egyetlen bajom, hogy a matt árnyalatok között vannak annyira hasonlók, hogy feltéve gyakorlatilag ugyanolyannak látszanak. Azért szeretem.

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. július 21.

Nem mondom, hogy forradalmasította volna a bőrápolásomat, ráadásul nem is használom minden nap, de mindenképpen hasznos kis kütyünek tartom, örülök, hogy megvettem. Felfrissül tőle az arcom, jól esik hogy kellemesen masszíroz, felpezsdíti a vérkeringésemet. Inkább a wellness hatása egyedülálló, mint a tisztító, bár utóbbi is kiváló, de azért enélkül is meg tudom alaposan tisztítani az arcomat.

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2019. július 21.

Híg állagú, illatmentes, enyhe közepes fedésű alapozó, de mivel nincsenek bőrhibáim, így nekem ez nem szempont. (Csak azért furi, mert elvileg pattanásos bőrre van kifejlesztve, de el nem tudom képzelni, hogy ez elfedne egy pattanást.) Ellenben végre valami, ami valóban mattít és nem csak 5 percre! Púderesre szárad, és ez órákig így is marad, púder nélkül is. Ezzel együtt nem használom minden nap, egyrészt mert eleve nem sminkelek minden nap, másrészt mert macerás úgy eloszlatni, hogy ne üljön meg a pórusokban, így ha nincs türelmem pepecselni, nem ehhez nyúlok. De emiatt nem vonok le pontot, mert nagyon hálás vagyok, hogy végre megváltást találtam a zsíros bőrömre.