braram

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

2019. június 2.

Biztos szuper termék, de az illata nekem nagyon nem tetszik és sajnos nagyon intenzív.

Urban Decay Naked 2 Palette

Urban Decay Naked 2 Palette
2019. május 15.

Update: a sminkelős skilljeimet kellett fejleszteni, a hiba bennem volt :) A tease transition shade-ként, egy elég jó, egy fluffy ecsettel jól felvihető, ill a choppert ujjal lehet potyogásmentesen felvinni :)

Nekem kicsit csalódás ez a paletta, mert egyszerűen nem egységesen pigmentáltak a színei. A tease árnyalatot pl képtelenség szemhéjon visszakapni, a chopper pedig zavaróan potyog.

Nem használtam eddig soha szemhéjprimert, de emiatt a paletta miatt fogok egyet venni, kommentben olvastam, hogy javasoljátok hozzá, hátha úgy jobb lesz.

Nagyon szeretném szeretni, mert gyönyörű a színvilága, de minőségben meg sem közelíti a modern renaissancet (ABH), amivel kapcsolatban a fent említett problémák egyikét sem tapasztaltam.

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2019. május 15.

Update: viszont nem leszünk hosszútávú barátok, pár óra leforgása alatt csúnyán szeparálódik rajta/tőle a prémium alapozóm - kár érte :(

Első PC arckrémem, kb két hete használom és eddig minden rendben, sőt. Nagyon szereti a bőröm, kb pillanatok alatt beszívja. Az állaga könnyű, felvitele kellemes, alig várom hogy reggel legyen és megint használhassam :) Semmilyen irritációt nem okozott.