BRebi

Regisztráció dátuma: 2017. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2019. augusztus 12.

Kedvenc szilárd samponom a Lushtól. Amióta nem csak a hajtövekre használom, sokkal puhább és fényesebb lett tőle a hajam.

Nature Box Mandula Volumennövelő Hajspray

Nature Box Mandula Volumennövelő Hajspray
2019. augusztus 7.

A hajat valóban összetapasztja, szálkás hatást keltve ezzel. A hajtöveket minimálisan megnövelte, de a hajam többi része borzasztóan fest, miután ezt a terméket használtam.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2019. augusztus 4.

Le kell sajnos pontoznom ezt a terméket.
Több éve ezt használtam minden hajmosás után vizes, ill. száraz hajom és úgy éreztem, hogy csodát művel a hajammal. A természetes hullámos hajamat végre nem kellett szégyellnem.
Azonban egy ideje már nem éreztem a termék hatását, sőt, azt vettem észre, hogy már nem olyan dús a hajam, mint régen, valamint, hogy nagyon szálkás.
Miután abbahagytam ennek a terméknek a használatát eleinte többször is vissza akartam térni hozzá, mivel enélkül még szárazabbnak éreztem a hajam. A kezdeti nehézségek ellenére kitartottam. Már több, mint 2 hónapja nem használtam és láss csodát, a hajam sose volt még ilyen jó állapotban és folyamatosan kapom a bókokat.
A hajápolási rutinom már csak annyiból áll, hogy minden hajmosás előtt ricinusolajat teszek fel a hajamra és rajtahagyom min. 1 órán át, majd hajatmosok, balzsamozok és kész is.