brenlina

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Déodorant Douceur Fleur de Lotus du Laos

Yves Rocher Déodorant Douceur Fleur de Lotus du Laos
2017. július 11.

Isteni illat, ár-érték arányban annyit tud, amennyit fizetsz érte. Télen biztosan kifogástalanul fog majd működni, de a nyári kánikula ki-kifog rajta: hát istenem. Kárpótol a nagyjából 'mindenmentes' összetétel, úgy nem vonok le csillagot, mert cuki.

Yves Rocher Olíva-Keserűnarancs Tusfürdő Koncentrátum

Yves Rocher Olíva-Keserűnarancs Tusfürdő Koncentrátum
2017. július 11.

Mindig is ez volt a kedvencem az Yves Rocher-tusfürdők illatai közül, elég semleges és mégis nagyon felfrissültnek érzem magam tőle tusolás után. (A mangós-korianderes változatnak is isteni illata van egyébként.) 1-2 csepp tényleg elegendő belőle, én pedig igazán nagyra értékelem, ha egy termék nem akarja túlságosan hamar elfogyasztani saját magát. Pluszpont, hogy parabénmentes (bár ez lassan kapásból elvárható egy jó minőségű tusfürdővel szemben).
Utazáshoz is praktikus, mert a 100 ml-es flakont felvihetjük kézipoggyászban is a repülőgépekre.
Tutira fogok még ilyet venni.

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2017. július 11.

Hatalmas riszpekt azért, amiért nem bántják a kisállatokat a termék előállítása során, sajnos a sampont önmagában más egyébért nem igazán tudom méltatni: nem habzik valami jól (csak ha nem sajnálom), az illata nekem elég mű, szerintem nem veszem meg újra.