brethalia

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

2018. április 16.

A Plum Rose boldog tulajdonosa vagyok. :)

Először a bronzosítót néztem ki magamnak, de mivel elsősorban kontúrozáshoz szerettem volna használni, kipróbáltam ezt a színt is - és hiába pirosító elvileg, nekem tökéletesen bevált az arcom formázására. :) Világos a bőröm, szerintem szuperül mutat rajta.

Még csak kétszer használtam (ferde pirosítóecsettel), de nagyon-nagyon tetszett a hatás, szép természetesen lehet eloszlatni, rétegezhető, tartós a szín.
Az illat csak hab a tortán... :)
Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele.

2019. február 6.

Rengeteget használom, azóta is nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom! :)

2021. február 18.

Kíváncsi voltam, mikor vehettem, szóval visszakerestem a véleményemet. Még mindig van belőle és habár a doboza egyszer eltörött, ugyanúgy használható és még mindig nagyon szeretem! :) Szépen formázza az arcot, természetes hatású, építhető. Szeretném újravenni majd.

Ez minden pirosítóra, púderre, szemfestékre igaz: néha érdemes egy spatulával (vagy akár vajazókéssel) lekaparni a felső réteget, a teteje össze tud tapadni az idő/por/ecsetekről áthozott egyéb szennyeződések miatt. Utána megint sokkal pigentáltabb lesz.

Byron Parfums Mula Mula

Byron Parfums Mula Mula
2021. február 18.

Imádom! <3 Mióta vettem belőle mintát, nehezen veszem rá magam, hogy bármelyik másik parfümömet használjam. :) Nagyon tartós és érdekes illat. Vaníliás, kicsit fás; egyszerre testes és lágy. Az én bőrömmel nagyon jól működik, abszolút megvan benne az a plusz, amit a parfmökben keresek. :) 5/5!

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. június 18.

Nem szeretem a matt rúzsokat, de ezt kipróbáltam. Nagyon szuper! :) Kellemes viselet, nem olyan "kopogós matt". És tartós, egy kávézást, pár falatot kopás nélkül kibírt. Nagyobb étkezéssel nem bírt már el, de ezt nem is várom el tőle. :)