brethalia

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. június 18.

Nem szeretem a matt rúzsokat, de ezt kipróbáltam. Nagyon szuper! :) Kellemes viselet, nem olyan "kopogós matt". És tartós, egy kávézást, pár falatot kopás nélkül kibírt. Nagyobb étkezéssel nem bírt már el, de ezt nem is várom el tőle. :)

Orsay L'or De Say No. 1.

Orsay L'or De Say No. 1.
2019. április 28.

Szerintem is LVEB utánzat, nagyon hasonlít rá, bár én ezt kicsit édesebbnek érzem. Nekem így már picit sok is ez az illat.
Ahhoz képest, hogy EDT, baromi tartós! Kettőt fújtam magamra 7-8 órával ezelőtt, és még mindig érzem, pedig sok parfüm eltűnik rajtam (vagy legalábbis én nem érzem). Ár-érték arányban mindenképpen szuper.

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. március 19.

Nagy erénye a parfümnek, hogy tartós, annak ellenére, hogy EDT.
Szerintem kellemes, tavaszi-nyári illat. Ahogy írták előttem is, elüt az anyaillattól, kicsit sziruposabb, édesebb. Nekem tetszik, hogy a virágos jegyek nem dominálnak jobban benne, bár a neve alapján kevésbé édes, inkább rózsásabb illatra számítottam. :D

Ami miatt levonok egy csillagot, hogy én sem érzem túl eredetinek az illatot. Mások is írtak már hasonló parfümöket, engem szinte teljesen a nagy kedvencemre, a 2017-es Miss Diorra emlékeztetett, csak sajnos kicsit tolakodóbb annál.

Mindenesetre én szívesen elhasználnék belőle egy üveggel, tetszik, de úgy gondolom, vannak eredetibb kreációk is a polcokon. :)