brfoo

Regisztráció dátuma: 2012. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence My Skin Cooling Eye Roll-On

Essence My Skin Cooling Eye Roll-On
2020. május 16.

guccigirl szó szerint leírta, amit én is gondolok, tökéletesen felesleges termék kategória, mert még egy pici hatást sem látok, pedig már szuggerálgattam magam... :P Nekem azért ha reggel arcmosás után közvetlen felkentem eléggé égette a szemem alját, nem csak picit csípett, úgyhogy ezért abba is hagytam, úgyse volt értelme...

Update: Visszatértem mea culpázni. Történt ugyanis hogy brutálisan alvás nélkül végigdolgoztam a múlt hetet. Nem egy, de 2 lila karikám volt. Mint akinek behúztak... Végső elkeseredésemben újra kipróbáltam ezt és láss csodát! hatott! Nem 100% Az nem is hiszem, hogy bárminek sikerült volna. Most nem csípett, kellemesen hideg volt, a külső karika 80%-át eltüntette, a belső halványodott, de korántsem annyit, ott olyan 40% -ra tenném a teljesítményét, sajnos a szemzugnál a makacs lila folt csak a többnapos alvásnak engedelmeskedett... Viszont ezzel a hatással is olyan boldog lettem, hogy eldöntöttem megírom... Ott ahol tudott nagyon gyorsan hatott.

Shiseido Benefiance NutriPerfect Eye Serum

Shiseido Benefiance NutriPerfect Eye Serum
2020. május 16.

Nagyon szuperul hidratal es a kisebb rancokat is eltunteti. Fel eve hasznalom, minden este es reggel a kezdodo rancocskak kezelesere es szinte alig latszik valami, aminek nagyon orulok. Este onmagaban hasznalom, reggelente 1 csepp hialuronsavval es retinollal turbozom.

Egyetlen hatrany talan a pumpas megoldas, kremesebb jellegu es ezert tegy jol zarodo tegely jobb lenne, mert amikor a vege fele jar a krem, a maradekot nehezebb kipumpalni belole.

Clinique Superdefense SPF20 Age Defense Eye Cream

Clinique Superdefense SPF20 Age Defense Eye Cream
2020. május 16.

Ez a krem rettenetesen irritalja a szememet,felpuffed tole es viszket/csip az also szemhejam. Sosem tapasztaltam meg ilyet, a Clinique Repairwear Anti-Gravity Eye Cream-et gond nelkul hasznaltam korabban.