Bridddzs

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2022. május 14.

Amikor tavaly karácsonykor megjött csomagban a krémjével együtt, ezt anyukámnak adtam,mert az álla alatt apró kiütések jelentek meg és a bőrgyógyász azt javasolta,hogy ezt használja. Amikor otthon voltam akkor én is próbálgattam, de aztán el is felejtődött. Aztán tavaszra hasonló pötyik jelentek meg az arcomon,ugyanúgy mint anyumnak. A barátnőmnél töltöttem pár napot, és nála használtam addig ezt a lemosót. És láss csodát.... kisimult az arcom és a pötyik eltűntek. :,) most rendeltem meg újra, de mostmár én is fogom elhasználni. :) Annyi, hogy télen szerintem nem fogom használni,mert akkor azért sok a szárítást tekintve. De azért 5*

Újra:

Már évek óta csak ezt használom! Gyönyörűen tisztítja az arcomat. Egyébként zsíros, tágpórusú, mitesszeres bőrrel rendelkezem. Az effaclar termékcsalád lemosó, tonik és az arckrémjét használom már 2 hónapja minden nap reggel és este. Néha a hydraene legere arckrémet is bevetem ezek mellé, ha úgy érzem, hogy megfújta az arcomat a szél és egy kicsit jobban ki van száradva. Az arclemosó elengedhetetlen része a rutinnak. Ha úgy alakul, hogy pl. nyaralás miatt mást használok, egyből nem jó a komfortérzetem. Már nem szeretek más lemosóval kísérletezni. Én mindig a 400 ml-s pumpás verziót vásárolom meg. Szerintem árban is szuper. Egy fél évig nekem biztosan kitart, reggeli és esti használat mellett.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2022. május 14.

Zsíros, tágpórusú, mitesszeres bőrrel rendelkezem. Az effaclar termékcsalád lemosó, tonik és ezt az arckrémjét használom már 2 hónapja minden nap reggel és este. Néha a hydraene legere arckrémet is bevetem ezek mellé, ha úgy érzem, hogy megfújta az arcomat a szél és egy kicsit jobban ki van száradva. Ez a krém nagyon szép egyenletessé varázsolta az arcbőrömet ez idő alatt. A pórusok méretét láthatóan csökkentette. Pattanásom még azokon a napokon is max 2 db, ha kijön. Alapvetően nagyon szeretem. A zsírosodást max 4 órán keresztül fékezi meg, de utána sajnos ugyanúgy csillog az arcom. Ezt a sima változatot és a fényvédős variációt próbáltam eddig. A fényvédős kicsit sűrűbb, de a hatását tekintve mindkettő ugyanolyan gyönyörű egyenletes puha arcbőrt eredményez.
Alapvetően nekem nagyon megéri beruházni, de fontos, hogy az arclemosóval es tonikkal együtt használjátok! Én próbáltam ezek nélkül is és rommá szárította a bőrömet!!! Nekem 5*-ot megér ennyi pénzért főleg!

( A problémám az, hogy még egy olyan terméket sem találtam, amitől egyáltalán nem zsírosodik a bőröm. )

Nivea Q10 Ampulla Kúra

Nivea Q10 Ampulla Kúra
2022. március 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket! 5 havonta be szoktam nevezni egy ilyen kúrára. Feltölti az arcbőrt, frissebbé teszi, egységesít. Hatásban megközelíti a babor ampullák minőségét! Nekem 5 *.