Bridddzs

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2020. október 28.

Nagyon jó ez a szempillaspirál. Gyönyörűen hosszabbít, nem csomósodik, nem potyog és nem kenődik le még a nap végére sem. Hosszú idő után végre megint találtam egy szuper spirált!😊 Ami még nagyon tetszik benne az az, hogy egész nap szépen tart, viszont az esti arclemosásnál mindenfajta erőlködés nélkül sima vízzel le lehet szedni.

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2020. október 28.

A termékcsalád arctisztítójával és G&G szérumokkal együtt használom. Nem okozott pattanásokat, teljesen matt lesz utána a bőröm. Egyébként nem tudom megítélni, hogy mit ad hozzá a bőrápolási rutinomhoz, ha nem használnék mást csak a lemosóját és ezt akkor szerintem szárítaná a bőröm. De így szérumokkal együtt oké.

Mixa Anti-Imperfection Soapless Purifying Cleansing Gel

Mixa Anti-Imperfection Soapless Purifying Cleansing Gel
2020. október 28.

Nagyjából 2-3 hete használom, így már tudok róla véleményt írni. Szerintem nagyon jól tisztít, kellemes használni, tök jól felhabosodik. Ami nekem fura volt és nem tudtam hovatenni az első egy hétben, hogy fémes ízt éreztem a számban. Mondom nem igaz, beteg vagyok vagy mi?! Aztán rájöttem, hogy valószìnűleg a cinket érzem arclemosás után. Na itt kicsit megnyugodtam. 😀 A termékcsalád arckrémjével (plusz G&G szérumokkal) együtt használom. Nekem abszolút beváltak, nem okoztak pattanásokat. Korábban használtam az érzékenybőrűeknek való Mixa arctisztító gélt is, de annak sajnos a vége fele már nem volt olyan hatása. Szerintem ezeket időközönként tényleg váltogatni kell. Más is tapasztalt ilyet? Amúgy nekem 5 csillagot simán megér, mert jó árban van, teszi amit kell, nem húzódik utána a bőröm és pattanásokat sem okozott(eddig).