Bridddzs

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Termoaktív Derék, Has, Fenékformázó Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Termoaktív Derék, Has, Fenékformázó Szérum
2019. szeptember 30.

Ez a cucc nagyon ott van! Mindig kardióhoz szoktam használni a problémásabb területeken. Nagyon jól melegít és izzadok tőle. Ami brutális az az, hogyha tekercseléssel együtt használom. Na akkor szorozd meg 3-al az érzést amit nyújt! Alig lehet kibírni 😀 viszont tényleg hatásos. A derekamat nagyon szépen formálja, pedig még csak két hete használom. A combomon lévő narancsbőr is kezd halványulni, bár az nekem a genetikában benne van, hiába sportolok. 100% hogy újraveszem! Szerintem tegyetek vele próbát, mert nem pénz érte és akinek tényleg beválik.... azt nyújtja mint a drágább kozmetikumok. Persze csak edzés mellett. Edzésre fel! :)

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP
2019. szeptember 29.

Eredetileg nem ezt a parfümöt készültem megvenni, hanem a The one-t, de mégis erre esett a választásom. Nagyon finom, édes, virágos illat, rajtam tartós is. Nagyon szeretem. Az idő előrehaladtával méginkább rászoktam arra, hogy több fajta parfümöm legyen, így mindig a hangulatomhoz és alkalomhoz illő parfümöt választok. Habár alapjáraton nagyon szeretem ezt az illatot, mégis vannak olyan napok, amikor egy kicsit karakteresebb illatot választok. Ez a tipikus kellemes, kislányos, vidám, szerény, üde illatnak felel meg. Nekem 4 csillag :) de csak azért, mert minden nap azért nem tudnám használni.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2019. augusztus 10.

Azta. Tényleg olyan hatása van, mintha lecsiszolták volna az arcomat. Olyan puha, sima és egyenletes másnap a bőröm. Elhasználom az üvegcsémet és ha hosszútávon is marad a hatás akkor atgondolom, hogy újra beszerzek egyet.

Update:

Többször újravettem már. Most, hogy újra elfogyott látom a hatását igazán. Tele vagyok pattanásokkal... Amikor használom hihetetlenül puha, photosoppolt az arcom tőle. Drága... De tényleg hatásos és nagyon sokáig elég!! Nekem megéri!