bridge007

Regisztráció dátuma: 2010. október 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. október 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Burberry Sheer Eyeshadow

Burberry Sheer Eyeshadow
2015. március 13.

Nem szabad meg csak kiprobalni sem semmilyen Burberry termeket, mert onnantol garantaltan nincs megallas. Hogy kremes, az nem kifejezes, es a luxus erzes, amit nyujt garantaltan feldobja meg a legszurkebb reggeleket is. Tartossaga kivalo (MAC paint pot-tal hasznalom), epitheto, fantasztikusan szep szin a vegeredmeny. Azt hiszem nagy bajban vagyok, szerelembe estem :)

Bobbi Brown Art Stick

Bobbi Brown Art Stick
2015. március 12.

Nagyon szeretem ezt a ceget, nem tudnak hibazni es maga a ceg filozofiajat is abszolut magamenak erzem.
Az eskuvomre kerestem ajakra valo termeket, amikor raakadtam erre, es termeszetesen nem kellett csalodnom: fantasztikus szin, tartossag es kremes finish.
Valoban jot tesz neki, ha szepen apoljuk az ajkakat elotte, de hat ez minden szajravalo termeknek jot tesz.
A tobbi ceruza formaban kaphato termek (Bourjois, Clinique chubby stick) vele egy napon sem emlitheto, de ha jobban megnezzuk, nem is ugyanaz a termekcsoport.
Most persze mehet es vehetek meg tobbet, mert egy szin ugye nem eleg :)
Csak es kizarolag ajanlani tudom, minden "cseppje" ki lesz hasznalva.

Burberry Sheer Foundation Alapozó

Burberry Sheer Foundation Alapozó
2015. március 12.

Az eskuvomre vettem, de mivel addig meg van majdnem masfel honap, gondoltam tesztelem. 3 napja minden reggel ezt teszem fel, elotte MAC powder foundationt hasznaltam. Mivel a MAC-nek majdhogynem teljes fedese van, meg kellett szoknom a Burberryt, plusz magat, hogy folyekony (olyan regen hasznalom a puder alapozot, hogy teljesen kijottem mar a folyekony gyakorlatbol).
Nem tettem ala primert, csak sima hidaratlo kremet. Nagyon szepen fekszik a boromon, az arnyalat tokeletesen passzol - koszonhetoen a Heathrow terminal 3-n dolgozo kedves holgy segitsegenek. Rajtam egesz nap nagyon szepen nez ki, olyan szep egeszseges szinem/"fenyem" lesz. A normal boromon eppen elegsegesen csillog, nem vagyok szuper matt, de csillogo sem. A Burberry Nude Powderrel fixaltam, es nem tudom ennek koszonheto-e, de a munkahelyemen konretan azt mondtak, hogy "ragyogok"...Reggel 8 korul tettem fel, este fel6 kor a biztonsag kedveert ujra pudereztem az etterem elott. Szoval azt hiszem megtalaltam az igazi eskuvoi alapozot.
A mindennapokra valoszinuleg visszaterek a MAC-hez, szimplan azert mert egyszerubb egy gyorsabb a felvitele (puder+alapozo egyben), de alkalomra, esemenyekre tuti a Burberry lesz a befuto.