Bridge29

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2022. január 22.

Trnd projekt által jutottam a termékhez. Nagyon erős az illata sajnos, kár mert az arclemosó testvére illatmentes. Ha vannak pici sebek az arcomon sajnos csípi a krém. De hogy jót is irjak tényleg hozza az ígért hatást. 8 órán át matt a bőröm, olyan mint egy folyékony púder, viszont kicsit szárít és CC krém után ráncosabbnak tűnik a bőröm tőle. Ezért csak 3 csillag. Lehet nyáron jobb lesz mint most a hidegben.

Jean Paul Gaultier Classique

Jean Paul Gaultier Classique
2021. december 16.

Teri jóvoltából kaptam egy 5ml fújóst. Felfújáskor erős gyömbéres, narancsvirágos illat, azután kezd rajtam édesedni a vaníliától, aztán egy púderes fehérvirágos illat marad. Nagyon tartós. Sajnos úgy tűnik az én bőröm és orrom nincs jóba valamelyik virággal a kompozícióba (ilang ilang vagy a tubarózsa?) Viszont ez az illat kortalan és nagyon szépen összerakott, nem is csoda hogy ennyien kedvelik. Számomra ez egy érett kifinomult nő illata. Elegáns kicsit konzervatív. Tetszik , de nem rajtam. Fel kell nőni hozzá..ez nem egy trendi illat.

Calvin Klein Euphoria Intense EDP

Calvin Klein Euphoria Intense EDP
2021. december 13.

Egyik kezemen az anyaillat ,másikon pedig az intense. Az anyaillat nekem gyümölcsösebb és szappanosabb. Az intense téliesebb mintha lenne benne vanilia és pacsulis.Nekem az intense talán jobban tetszik, viszont kicsit egysíkúbb. Azt gondolom ha az egyik megvan a másik felesleges.