Bridge29

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2021. június 29.

Indulócsomagban kaptam a terméket. Előtte még nem hallottam róla. A kiszerelés és csomagolás nagyon rendben van. Tetszik, hogy a krém illatmentes,így tuti nem irritálja a bőrt. Az állaga kicsit sűrű és zsíros, leginkább disznózsírhoz tudnám hasonlítani, és szuper mert a ruhán nem hagy nyomot. Én kisfiam térdén lévő horzsolást kentem vele és mintha nem maradt volna utána akkora heg mint szokott. Magam részéről a viszkető terhes pocakomat kentem vele és a kirrpedt számat. Ugyan csodát nem tett egyikkel sem, de ennek ellenére is tetszik, hogy bármikor bármire elő lehet venni. Jah és talán még annyit ,hogy én este kentem be vele a szám és még reggel is volt rajta, szóval egy nem olyan könnyen beszívódó krém nyilván az állaga miatt, száraz bőrre kifejezetten jó lehet.

Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Cristalli Haj Spray

Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Cristalli Haj Spray
2021. június 24.

Nekem nagyon bejön az illata, kissé férfias. Nagyon kevés kell belőle és puha lett tőle a hajam. Hosszú távon még nem tudok róla nyilatkozni. Egy kicsit sokallom az árát. Eddig 4*

Anaconda Mélyhidratáló Krém UVA-UVB Fényvédelemmel

Anaconda Mélyhidratáló Krém UVA-UVB Fényvédelemmel
2021. június 16.

Elég nehéz krém nappalra, nehezen szívódik be ,zsíros hatást kelt. Következő alkalommal megpróbálom kevesebb mennyiségű krémet kenni az arcomra. Még tesztelés előtt áll, abban hogy milyen lesz rásminkelni. Ha nem akarsz fényes fejjel szaladgálni akkor ajánlott pudert rátenni és csak keveset felvinni a bőrre. Egyet sajnálok hogy nincs ráírva hogy hányas spf🤔.most akkor honnan tudjam mennyire hatékony a fényvédő benne? Vajon elég nyárra? Közbe nézem az inci-jét és nagyon sok benne az illatanyag 🤔 kár hogy nem hamarabb néztem, akkor lehet még sem rendelem
Majd még update-olok