bridzsi08

Regisztráció dátuma: 2015. március 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

La Roche-Posay Kerium Extra Kímélő Fiziológiás Sampon

La Roche-Posay Kerium Extra Kímélő Fiziológiás Sampon
2015. augusztus 3.

Nálam abszolút nyertes! Pont annyit tud, amennyit egy sampontól elvárok. Tisztít és egészségesebb tőle a hajam. Nem szárítja ki a fejbőrömet, nem zsírosodnak el a hajtöveim pár nap után sem. A sörényem táplált lett, lágy és ragyogó, már azonnal szárítás után, pedig eddig szerettek össze-vissza állni a szálak és csak hajvasalóval tudtam rájuk parancsolni, de ez a sampon teszi a dolgát! Nem egy csili-vili, hangzatos ígéreteket kínáló vattacukor illatú sampon, de nem is erre van szükségem, hanem minőségi ápolásra, és ezt megkaptam a LRP-tól. :)

Fenjal Sensitive Golyós Deo

Fenjal Sensitive Golyós Deo
2015. augusztus 3.

Végre megtaláltam a számomra tökéletes izzadásgátlót! Tökéletes illat, gyorsan szárad, nem csomósodik, nem szárítja ki a hónaljamat és a ruháimon sem hagy foltot és maximálisan teljesíti egy izzadásgátlótól elvárt feladatokat, a nap végére is érezni a kellemes illatot, nem pedig szagokat. Nagyon örülök ennek a terméknek!!!

Manna Harmatos Hajnal Krémdeó

Manna Harmatos Hajnal Krémdeó
2015. július 27.

Egy csillag, pedig mennyire imádtam eleinte! Valóban semlegesítette a kellemetlenségeket, bár én a táskámban hurcolásztam minden nap és néha újrakentem, de fantasztikusan frissítő illata volt egy kánikulai nap végére is. Az izzadást valóban nem gátolja, foltos lett a felsőm, de a testszagokkal kiválóan megbirkózott. Pár hét eltelte után azonban totál káros lett tőle a hónaljam. Mire a tégely végére értem, már fel sem emelhettem a karomat a látvány miatt, pedig normál és nem érzékeny bőröm van.