bridzsittaa

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2017. szeptember 21.

Imádom ezt az alapozot. Ad egy kis szint a színtelen boromnek, és idáig tőle kaptam a leghosszabban tartó matt hatást azok közül az alapozok körül, amiket próbáltam. Már a harmadik tubussal veszem újra, nem szárít, nem zsírosít, és jól megtapad a bőrön. Mindenképpen zsíros bőrre ajánlom, arra szuper, de száraz és érzékeny bőrön nehezen tudom elképzelni.

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan
2017. szeptember 21.

Nagyon nagy reményeket fűztem ehhez a márkához is, illetve a termékhez is. Összetevői szépek, a csomagolás is szép, kedves a marketingjuk. Mielőtt rendeltem volna, megneztem a többi pompom termeket is itt, és feltűnt, hogy mindegyik agyon van 5 csillagozva, kicsit furcsaltam is arra való tekintettel, hogy viszonylag új márka, ennek ellenére már mindenről van vélemény - de mivel sürgősen kerestem "az Igazi" fekete szappant, mondom kiprobalom akkor ezt. Hat, lányok, ez a termek annyira rossz, hogy elmondani nem tudom. Zsíros, pattanásos borom van, és több mint egy hónapja használom, már éppen kezdte rendbe szedni a kozmetikus az arcomat, erre ez a valami úgy elb****a, hogy nem igaz. Sokkal zsírosabb lett, mint volt, akkor is, ha hidrataltam utána, meg akkor is ha nem. Az állam mindig is problémás terület volt, de most tele van konkrétan nagy, vörös és gyulladt dombokkal (!!), az arcom pedig most már MINDENHOL tele van pattanasokkal. Sokáig gondolkoztam, hogy vajon változott e bármi más, okozhatta bármi más ezt nálam, de úgy gondolom, hogy nem, szóval 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ez a termek tehet róla - főleg, hogy már más is ezt írta előttem. (Azt az 1% esélyt meg arra hagyom meg, ha mégsem nekem lenne igazam..) A többi tulcsillagozott pompom terméket is lecsekkoltam, hát mit ad Isten, feltűnt, hogy nagyon szépen, körülményesen le van írva ezekben az ömlengős kommentekben a termékeknek a neve, pl: "a Neroli Virágvizes Zselé annyira feltöltötte a bőrömet, mintha csak most léptem volna ki egy fiatalító arcmasszázsról! Az illata pedig valami mennyei!".. Hat egy átlag felhasznalo nem így, meg hasonlóan fogalmaz, majd nézzetek utána, elég érdekes.. Na mindegy, én nem akarok senki üzletébe belerondítani, és senkit sem vádolok szándékos rosszindulatúsággal, sem felrevezetessel, de könyörgöm az arcbőrömről van szó, nem tudom eltakarni, vagy lecserélni, ha elbaszódik, akkor penz és energia és szerencsétlenkedés árán lehet csak helyrehozni.. már akinek.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. február 4.

Hát, én nem ajánlom. Egyrészt nem mattított annyira, mint amennyire kellene, másrészt túl sűrű, illetve nekem rendszeresen narancssárga volt tőle a fejem, pedig vigyáztam a felkenéssel. Az összetevői sem túl szépek.. nem venném újra.