Brigg77

Regisztráció dátuma: 2023. augusztus 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2023. augusztus 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Catrice Glossin' Glow Tinted Lip Oil

Catrice Glossin' Glow Tinted Lip Oil
2023. november 6.

A Glow tinted cseresznyepiros árnyalatot vettem meg kipróbálásra, nagyon tetszik💄🤗 Az applikátora hatalmas, óvatosan kell felkenni, sok fényt felvesz.. Felkenve először átlátszó és borzasztó ragacsos, picit zsebkendővel leszedtem belőle, csucsogott a szám tőle. Ezután beszívódott, eltűnt a ragacsos érzet és szép pirosas hidratált ajkakat varázsolt, nagyon szép lett az eredmény. Az applikátor miatt 4 csillag, de a végeredmény tetszik, használni fogom a mindennapokban😊

The Body Shop Full Ylang Ylang EDP

The Body Shop Full Ylang Ylang EDP
2023. október 20.

Úgy rendeltem ezt az illatot, hogy előtte nem próbáltam sehol. Nagyon tetszik🙂 Fás, virágos, fűszeres illat, ami valóban uniszex, bár az én bőrömön pár perc után édessé vált, így férfiakon nehéz elképzelni.
Abszolút őszi/ téli illat, biztosan sokat fogom használni ebben az időszakban🍂 Tartóssága is elég jó, sokáig kitart az illat a bőrön
Szuper kis illat🙂

The Body Shop Wild Pine Kézkrém

The Body Shop Wild Pine Kézkrém
2023. október 20.

Az állaga nagyon szuper, testes krém, ami télen a kiszáradt kéz bőrének áldás🙂 Az illata nekem sajnos nagyon férfias, nehéz. Pedig imádom a fenyő illatot de ez valahogy nem jött be😑 El fogom használni, de a következő kézkrém biztosan egy gyümölcsös illat lesz amit választok a tbs- tól