brigi50c

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Fruity Dreams Szárazsampon

Balea Fruity Dreams Szárazsampon
2020. január 23.

A feladatát ellátja, én bírom a tömény édes illatokat, szóval nekem abszolút megfelel. Annyi, hogy kissé szürkés tőle a hajtövem a nap első felében, míg rá nem izzadok a kondiban :D Üdítő váltogatni mondjuk egy sima vagy kókuszos szárazsamponnal, így nem unom meg a reggeli fújkálást.

Fun fact, hogy egyrészt rohadt magasra rakják a dm polcán, másrészt mindig csak 1-2 darab marad belőle természetesen LEGHÁTUL, szóval ha kicsi vagy és még introvertált is, akkor nem a legkönnyebb élmény a beszerzése. Bemákoltam, hogy hétvégén vidéken voltam, és ott nem annyira kelendő cikk, így végre meg tudtam venni télikabátban sámlira állás és idegenek leszólítgatása nélkül.

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj
2020. január 22.

Leginkább azt szeretem benne, hogy zselé állagú, és ezáltal könnyű eloszlatni, nem nehezít el annyira, mint egy rendes olaj. Emiatt sokat is lehet belőle alkalmazni, szóval óvatosan kell vele bánni. Én vizes állapotban is rákenem a hajra és beleszárítom, aztán teljesen száraz hajra is szoktam tenni, vagy a hajmosás utáni napokon, ha úgy érzem, kicsit szálkás. Finom illata van, fényessé, széppé és puhává teszi a hajat. Nem mellesleg jó áron van.

bebe Young Care Classic Ajakápoló

bebe Young Care Classic Ajakápoló
2020. január 16.

Véres, foszló, berepedt ajkakon nem segít, viszont száraz szájra megelőzésképpen még alkalmas. Sajnos az én számon eddig az igazán hatásos ajakápolók, amik sebes szájon is segítenek, azok csak a gyógyszertárban kapható ajakápolók, pl. a saját keverésű gyógyszertári ajakír meg a Primus natúr. Azt nem übereli, de a bolti cuccok 90%ánál jobb.