brigi50c

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Catrice Glossin' Glow Tinted Lip Oil

Catrice Glossin' Glow Tinted Lip Oil
2024. március 19.

Eddig ez az egyetlen ajakolaj, ami tetszik. Mást is próbáltam, de nem hidratáltak, hamar lejöttek, ez pedig viszonylag tartós, színez és hidratál is. Lehet, hogy más színben is beruházok rá.

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték
2024. március 10.

U68 Ruby Glaze árnyalatban vettem meg. Azért erre esett a választásom, mert egyrészt egy ezresért vesztegették az Ecofamilyben, másrészt meg januárban pontosan ugyanolyan színűre festette a hajamat a fodrász, mint ami a dobozon van. Úgy festettem a hajamat, mint bármikor máskor. Ez most nagyon büdös, ammóniás volt, általában mentes festékeket használok. Bő félóra hatóidő után alaposan lemostam, az ősztakarása nagyon jónak tűnik, és elég sok részre elég volt annak ellenére, hogy csak tövet akartam vele festeni. Kb fülig leért mindenhol a festék, és pár tincset teljes hosszában is be tudtam még festeni (hosszú, mellközépig érő hajam van). Szobában bordónak nézki, közvetlen nappali fényben rubinos csillogású, nekem nagyon tetszik. Remélhetőleg kitart majd addig, mint a fodrász (bő két hónap), mert nem nő valami gyorsan a hajam, és a rezesebb árnyalat is tetszik, amire kikopik a végére.

Maybelline SuperStay Active Wear Alapozó

Maybelline SuperStay Active Wear Alapozó
2024. február 25.

Megmondom őszintén, nekem nagyon bejön ez az alapozó. Majdnem olyan jó, mint a Catrice HD liquid coverage vagy a L'Oréal Fresh Wear, viszont tényleg nem fed nagyon erőteljesen. Pattanásokra, szemkarikákra kell korrektor azért vele. T-vonalban nap közepére átfényesedik ugyanúgy mint bármelyik másik, viszont mindenhol máshol kb olyan marad, mint reggel. Száraz bőrre abszolút nem ajánlanám, mivel viszont az enyém tocsog a zsírtól, pont jó.