brigi50c

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. június 21.

Nekem alapvetően zsíros bőröm van, emellett még fullsmink-viselő is vagyok, ami duplán nehezíti a dolgokat. Olyan fényvédőt kell találnom, ami nem fényes, nem teszi maszkossá vagy elmosódottá a sminkem. Próbáltam már több mindent, a cosrx aloe zsíros és ocsortány sminkkel, innisfree no sebum túl fehér, canmake túl fényes... De EZ... EZ KÉREM TÖKÉLY. Nem tudok rá rosszat mondani. Jó illatú, kellemes textúrájú, beszívódik, sminket nem fényesíti ki de az arcom se, estig tart és nem csúszik szét... Azt mondanám, hogy ár-érték arányban szuper még úgy is hogy kicsi a kiszerelés, mert nem mindegy, mit kapsz a pénzedért. Nekem megéri. Sokszor újra fogom venni.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal
2022. június 14.

Kb harmadjára-negyedjére veszem meg ezt is a nappali tesójával, annyi különbséggel, hogy elvileg ez minden bőrtípusra van, míg a nappali el van különítve combo/oilyra és szárazra. Nem vettem észre különleges minőségi különbséget a kettő krém között, kellemesen hidratál, beszívódik, nem nehéz, de ha megfürdeted az arcod benne akkor fénylik, ami éjszaka persze irreleváns. Finom illatú, kellemes érzetű. Én megszerettem, és mivel könnyen hozzáférhető, kifejezetten jó árakon (most 1500/db-ért vettem meg őt is és a nappalit is), folytatni fogom a használatát.

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2022. május 28.

Egy fél fokkal jobb, mint a samponja, de azért nem az igazi. Egy akármilyen Kallos jobban hidratál sokkal, és tartósabb bevonatot képez. Ha a rossz állapotú hajam ápolni akarnám akkor nem ezt venném. Pedig ipari mennyiséget használok.
Ha elhasználtam, nem fogom többet újravenni.