brigi50c

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Prestige Color Hajfesték

Kallos Prestige Color Hajfesték
2021. június 17.

Tudom, hogy én rontottam el valamit, de... Összekevertem egy francia vörös (4.66) árnyalatot a mixton reddel (0.6), egy élénkvörös színnek kellett volna kijönnie, azonban a hajam bordós sötétbarna lett.

Négy éve vörös a hajam, legutoljára egy vagyont kifizettem, hogy élénk rubinvörös legyen. Hetente, kéthetente kellett színezni, és meguntam, ezért választottam a tartós hajfestéket. Csak épp azt nem gondoltam, hogy négy év után két vörös festékkel újra barnát csinálok magamból.

Teljesen kész vagyok pszichésen, lehet hogy viccesnek hangzik, de nem az. Olyan, mintha elvesztettem volna az identitásom. Várom, hogy egy pár hétig fakuljon, aztán rámegyek valami mással, ami tényleg vörös.

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser
2021. június 16.

Nem mondom, hogy rossz, de az arclemosók basic bitch-e. Tisztít, habzik? Igen. Jó büdös teafaolajos mellé. Annyit pont megér, amennyiért Koreában árulják, hét meg nyolcezreket Magyarországon semmiképp. Egy makeup.hu-s 860 Ft-os arclemosó ugyanúgy hozta ezt a szintet, és annak még az illata is jó.

MediNatural Teafaolaj Sampon

MediNatural Teafaolaj Sampon
2021. június 11.

Nagyon beszívtam. Az egyik női szépségcsoportban nagyon ajánlgatták a sima TEAFA társát, úgyhogy próbáltam megkeresni, hogy honnan rendelhetném meg. Rámentem itt krémmánián, kiírta, hogy eladó az Ökokuckón. Megrendeltem onnan a sampont, hát nem a teafát kaptam, hanem a teafaolaj plusz keratint, EZT :D

Semmit nem habzik, és ott, ahol nem lett eloszlatva (nem lehet érezni habzás nélkül, hogy jutott-e oda ahova kenni szeretted volna), ugyanúgy zsíros maradt a hajam. Nem azt a sampont kaptam, amit szerettem volna, és hát nem is különösebben jó. Nagyon dühös vagyok, mert már tele vagyok drága ilyen-olyan mentes samponokkal, amik semmit se hatnak, és most megint kidobtam az ablakon pár ezrest.