Brigitt

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

J. Fenzi Fleurs de Roses Femme EDP

J. Fenzi Fleurs de Roses Femme EDP
2022. május 18.

Nem ismerem az eredetit, de valószínűleg jó másolat, mert igencsak tomfordos :) Egyedi, szokatlan. van benne valami ami a black orchidra emlékeztet, de első szaglásra bőrös, füstös rózsa illat. Próbálok barátkozni vele, de nem igazán lettünk jóban, talán mert nem szeretem sem a bőrös, sem a füstös illatokat. Az egészet megkoronázta az, amikor a felfújás után kb.3 óra múlva a férjem megkérdezte: Mi ez a bogárirtó szag? Lehet, hogy az én bőröm hozta ki ezt belőle. Megválok tőle azt hiszem. És nem azért mert a másik felemnek nem tetszik, mert az pont nem szokott érdekelni, de én sem tudok vele azonosulni. Nem illünk össze..Viszont eléggé tartós, ami jó hír azon hölgyek számára, akiken szebbik arcát mutatja.

Hermès Caleche Soie De Parfum

Hermès Caleche Soie De Parfum
2022. május 8.

Az íriszes Nesti Dante szappannak ugyanilyen illata van. Nagyon szeretem ezeket a szappanokat, az íriszes illatokat egyenesen imádom.
Ebben a parfümben nagyon jól kivehető az írisz. Luxus szappan érzetet nyújt ez az illat. Kellemes, jól ápoltság érzését kelti.

Oriflame .Se Swedish Experience Blazing Warmth EDP

Oriflame .Se Swedish Experience Blazing Warmth EDP
2022. május 5.

Jöttem felhúzni az átlagot, mert, mint ahogy a kék tesójánál írtam, hogy mennyire tetszik, ez nemkülönben. Az illata a Skandináv életérzést közvetíti, mi több a skandináv karácsonyi érzést, a naranccsal, én érzek benne egy kis fenyőillatot is, és a fűszerezése nekem teljesen ünnepi. Engem ez az illatcsalád teljesen elvarázsolt, dacára annak, hogy sokaknak kifejezetten nem tetszik. És pont azért mert nekem ilyen ünnepi hangulatom lesz tőle, szívesen használom decemberben is. Érdekes a bőrkémia, de én nem érzek benne sem bőrös részt, sem trópusi összetevőket, csak narancs, fenyő, fűszerek, és nyilván a nyírfa is hozzáteszi a magáét, de ezek a legnagyobb egyetértésben simulnak össze.