Brigitt

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Lancôme Hypnose Senses

Lancôme Hypnose Senses
2021. január 16.

Egyik kedves KM-ás cserepartneremmel cseréltem őt a napokban, és imádom!!! Nekem olyan, mitha a Chanel Coco Mademoiselle-t és a Guerlain Shalimar Initial L'eau Si Sensuelle-t összepárosították volna. Egyszerűen csodálatos! Én külön-külön is imádom mindkét illatot. Tökéletesen kiérezni a CM virágosságát, és a Guerlain citrusosságát. Szerelmes lettem, és most látom, hogy már nem is gyártják. Elvétve, aranyáron van. Miééért?!

Oriflame Love Potion Midnight Wish EDP

Oriflame Love Potion Midnight Wish EDP
2021. január 8.

Nekem ez nagyon bejön. A felsorolt összetevőket tökéletesen ki lehet érezni, és hát a kandírozott cseresznye a kávéval igazi téli finomság, ráadásul a gyömbér is színesíti ezt az ünnepi illatpalettát, és az összhatás nagyon különleges. A bőrömön hosszú órákig érezhető. Szerintem fincsibb mint az anyaillat, és mégis ez a limitált kiadás :-( A testápolójával együtt extra tartós hatást lehet elérni.

Avon Artistique Oud Grandeur EDP

Avon Artistique Oud Grandeur EDP
2021. január 2.

Hát ez nekem nagyon nem! Amennyire szeretem az ámbrás tesóját, ez pont annyira taszít. Első szippantásra is nagyon férfias, de felfújva még inkább, de férfiakon sem tetszene. Valami régies illat jut eszembe, azt nem tudom megmondani, hogy mi, de olyan negatív érzés, számomra. Valahol, valamikor éreztem már hasonló illatot, és valószínűleg nem jó emlékek kötődnek hozzá tudat alatt. Nincs az a pénz amiért én ezt használnám.