Brigitt

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Avon U By Ungaro

Avon U By Ungaro
2020. február 2.

Nekem még van egy fél üveggel, sokáig csak állt a polcon de most elővettem és milyen jól tettem! Eszembe jutott, hogy régen gyakran megdicsérték ezt az illatot rajtam, és most, hogy újból elkezdtem használni értem is, hogy miért. Nagyon finom komfortos virágillat és rajtam iszonyat tartós is. Még így 6 év után is hibátlan az illata, és most ez a kissé hűvös napsütéses idő igencsak jól áll neki. Nem értem a sok negatív véleményt: szúrós, taszító, jellegtelen, stb? Férfias az meg biztos hogy nem! Nem is értem. Biztos, hogy ugyanarról az illatról beszélünk? Elképesztően nőies virágcsokor, krémes, kellemes, komfortos, leginkább tavaszi. Én imádom és rettentően sajnálom, hogy már nem kapható.

Oriflame Volare Gold EDP

Oriflame Volare Gold EDP
2020. január 14.

A Volare család most már teljes, hogy ő is megvan. Én mindhármat szeretem, csak más-más hangulat és évszak kell hozzá. A három közül viszont a gold a legszerethetőbb számomra, ebben az illatban "otthon" érzem magam. Az én bőrömön olyan krémes rózsaillattá változik, olyan mint egy finom luxus krém illata. Érezni benne a rózsát határozottan, de ezt a krémességet nem tudom melyik összetevő hozza ki. Csodás. Imádom.

Aqua Kenzo Pour Femme EDT

Aqua Kenzo Pour Femme EDT
2019. április 17.

2018.augusztus Én ma teszteltem magamon, és mondhatom igazán finomra sikeredett ez az aqua. A Müllerben fújtam magamra és legalább egy órát elidőztem bent a boltban és szimatoltam sűrűn és mindannyiszor megállapítottam, hogy ez bizony nagyon fincsi. De amikor kimentem a levegőre, na akkor mutatta meg az igazi arcát. Mesés gyümölcsös citrusos, de egyben virágos, csak és kimondottan nyárra való, frissítő finomság. Hát én beleszerettem, és én is sajnálom, hogy hamarabb nem lehetett kapni, mert biztos, hogy nyárra beszereztem volna. És a lényeg: amikor hazaértem az én - illatok terén akadékoskodó - kamasz fiam megjegyezte, hogy mennyire jó illatom van. Nekem ötöst ér.

Up: Végre elérkezett az ő ideje. Változatlanul imádom, többen megdicsérték az illatot, finom tisztaságillatként is tudnám jellemezni. Napsütés és meleg szükségeltetik hozzá, és akkor kiteljesedik. Szuper tartós, este is érzem.