Brigitt

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Aqua Kenzo Pour Femme EDT

Aqua Kenzo Pour Femme EDT
2019. április 17.

2018.augusztus Én ma teszteltem magamon, és mondhatom igazán finomra sikeredett ez az aqua. A Müllerben fújtam magamra és legalább egy órát elidőztem bent a boltban és szimatoltam sűrűn és mindannyiszor megállapítottam, hogy ez bizony nagyon fincsi. De amikor kimentem a levegőre, na akkor mutatta meg az igazi arcát. Mesés gyümölcsös citrusos, de egyben virágos, csak és kimondottan nyárra való, frissítő finomság. Hát én beleszerettem, és én is sajnálom, hogy hamarabb nem lehetett kapni, mert biztos, hogy nyárra beszereztem volna. És a lényeg: amikor hazaértem az én - illatok terén akadékoskodó - kamasz fiam megjegyezte, hogy mennyire jó illatom van. Nekem ötöst ér.

Up: Végre elérkezett az ő ideje. Változatlanul imádom, többen megdicsérték az illatot, finom tisztaságillatként is tudnám jellemezni. Napsütés és meleg szükségeltetik hozzá, és akkor kiteljesedik. Szuper tartós, este is érzem.

Chanel Allure

Chanel Allure
2019. február 9.

Rossz helyre írtam a véleményt, az alábbiakat a Blue Up Accenthez szerettem volna, de mivel az az Allure másolata így itt hagyom.

Nagyon szuper illat DE: ez rajtam egy az egyben Dior Dune. Totálisan megegyezik a két illat. Kíváncsi lennék, hogy ez csak rajtam ilyen, vagy más is érezte a hasonlóságot. Szeretem a Dunet, van is belőle egy kis kiszerelés, de ritkán fújom. Lett két egyforma illatom. Ráadásul jó nagy mennyiség :-) Ettől függetlenül 5 csillag.

Blue Up Accent Femme EDP

Blue Up Accent Femme EDP
2019. február 9.

Én nem ismerem az eredetijét, az itteni vélemények alapján megrendeltem. Nagyon szuper illat DE: ez rajtam egy az egyben Dior Dune. Totálisan megegyezik a két illat. Kíváncsi lennék, hogy ez csak rajtam ilyen, vagy más is érezte a hasonlóságot. Szeretem a Dunet, van is belőle egy kis kiszerelés, de ritkán fújom. Lett két egyforma illatom. Ráadásul jó nagy mennyiség :-) A Dune kiadási éve 1991 az Allure 1996. Talán ezért a hasonlóság. A rózsán kívül minden összetevő más a két illatban, és nekem mégis tök egyforma. Ettől függetlenül 5 csillag.