brigitta001

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Das Gesunde Plus Sebtisztító Spray

Das Gesunde Plus Sebtisztító Spray
2020. március 5.

Ez egy zseniális termék. A neve viszont teljesen téves. Ez nem sebtisztító spray, hanem egyfajta folyékony sebtapasz. Tiszta, száraz bőrsérülésre kell fújni, pár perc alatt megszárad. Utána a bőr olyan, mint amit egy vékony "fólia" fed. A vizet, szennyeződést nem engedi át. Kb. 3 nap alatt lekopik, utána nálam már nem szokott más sebkezelést igényelni. Régóta használom és szerintem csodaszer.

Bio-Oil Gél Száraz Bőrre

Bio-Oil Gél Száraz Bőrre
2020. január 27.
(!)

Krémmániás játékon nyertem a terméket. (Amit nem győzök eleget köszönni :-).)
Maga a termék egy meglepően könnyű rózsaszínes gél. Az illata valamilyen fenyőre emlékeztet, hamar elillan. Igyekeztem minél több területen tesztelni.
1: arc. Hát ez nem jött be. Egyszer próbáltam egy szárazabb, kezdődő ráncos területen, de másnapra egy hatalmas pattanás nőtt oda és a kísérlettel leálltam.
2: nyak. Ez volt a leghasznosabb. A nyakam nagyon száraz és van már pár ráncom is. Eddig egyik arckrémem sem vált be, de ez a gél nagyon bejött. Szinte megtelt a bőröm tőle. (Naponta egyszer este, használtam két héten keresztül.)
3: sérülések. A jobb csuklómon vegyszer okozta marásra használta. A fájdalmat és a húzó érzést egy nap alatt elmulasztotta. A pirosság 3 napig látszott. Utána még a bőr barna volt és érdes. Kb. egy hét - 10 nap után lehámlott és nem maradt heg utána. Szóval sebekre nekem bevált.
4: sarok.Ez a legszárazabb terület rajtam. Két hétig teszteltem az egyik sarkamon és mellette a másikon a régi krémemet használtam. Mindkettő jól működött, de a régi sarokkrémem azért olcsóbb.
Összességében 5 csillagot adok, főleg azért amit a nyakamon javított.

Foamie Shampoo Bar Floral Flair

Foamie Shampoo Bar Floral Flair
2019. december 4.

Többféle kiszerelés is létezik. Az enyémben nem volt kis zsák. (Ezt a csomagoláson jelzik is egy feltűnő sárga matricával.) Az illata nagyon finom virág illat, de a hatékonysága elmarad a többi (Lush, Bomb) szilárd samponhoz képest. Valahogy nekem nem is habzik annyira jól, mint a többi. Már két hete használom, de még nem jöttem rá a trükkjére. Ez így csak 3 csillag.