brigitta001

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Biovene Pink Heaven Szilárd Sampon

Biovene Pink Heaven Szilárd Sampon
2022. december 30.

Elsőre nagyon megijesztett, mert egyáltalán nem habzott. Később ez változott, most már egész könnyen használom. Talán a felületén volt valami plusz réteg? A mennyisége tényleg nem sok, Talán ez a legkisebb kiszerelés, amivel a szilárd samponok között eddig találkoztam. Az illatát alig érni. A hatékonysága jó, de azért mégsem lett a kedvencem. Szerintem van ennél jobb szilárd sampon is.

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Fényvédő Fluid Photo-Aging Ellen SPF50+

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Fényvédő Fluid Photo-Aging Ellen SPF50+
2022. december 30.

Öt mintát kaptam a Vichytől kipróbálásra. Az állaga elsőre szokatlanul híg volt, de hozzászoktam. Remekül lehet rá sminkelni, nem kukacosodik. Az illata semleges, szerintem kár, hogy parfümöt tartalmaz. Az árán én is elgondolkoztam, de akciósan tuti megveszem.

Apivita Express Beauty Face Mask - Prickly Pear

Apivita Express Beauty Face Mask - Prickly Pear
2022. április 18.

Patikában kaptam egy vásárlás mellé ajándékba. Nagy reményeket fűztem hozzá, talán túl nagyokat és ezért csalódtam. Egyáltalán nem olyan mint az eddigi uborkás maszkjaim. Fehér, arctej sűrűségű krém, a szaga megszokható. Felkenésnél még úgy tűnik, hogy bőségesen jut az egész arcomra, de kb. két perc múlva szárazabb területek teljesen beszívják. Ilyenkor újra átkenem az egész arcom, hogy jobban eloszlassam. 10 perc után a krémes rész teljesen eltűnik és csak egy fényes olajos réteg marad. Nem csíp, nem okoz pirosságot de a hidratáló hatása sem kiemelkedő. Sajnos az én megviselt, száraz bőrömnek ez kevés, a bolti áráért biztosan nem venném meg.