brigitta001

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Montagne Jeunesse 7th Heaven Coconut & Clay Peel-Off Arcmaszk

Montagne Jeunesse 7th Heaven Coconut & Clay Peel-Off Arcmaszk
2021. november 28.

Rendeléshez kaptam ajándéka, magamtól nem valószínű, hogy megvettem volna. Nem is igazán tudom hova tenni. Az agyagos és a lehúzható maszkok szerintem az arctisztító maszkok sajátja, nem a bőrtáplálóké. Az illata nekem tetszett, kellemes kókuszos és a száradással sem volt gond. Simán és könnyedén lejött az egész. Hatását nem nagyon éreztem, persze simább lett, de ez minden lehúzható maszkra igaz ettől a márkától. Alapvetően nincs rossz tapasztalatom. Felkentem, vártam, picit foglalkoztam magammal és leszedtem. Ha a bőrömön nem is látszik, jó tett a pici kényeztetés. Pirosodást, csípő érzést nem tapasztaltam.

My Hsin-Ni Arctisztító Hab

My Hsin-Ni Arctisztító Hab
2021. július 1.

Egy maszkkal csomagban vettem a Rossmannban, így az ára is sokkal barátibb. Nagyon elégedett vagyok vele. Az "illata" hát nem túl kellemes, de szépen alaposan tisztít és nagyon sokáig tart egy flakon. Sőt, mikor már csak pár csepp volt az alján pici vizet adtam hozzá és még mindig lehetett használni.

Nivea Urban Skin Detox Mattító Lehúzható Arcmaszk

Nivea Urban Skin Detox Mattító Lehúzható Arcmaszk
2021. május 18.

Ajándékcsomag része volt de nem lett a kedvencem. Nagyon folyós, szinte mindig összecsepegtettem vele valamit és nem is olyan hatékony, mint más (hasonló árú) maszkjaim. Valahogy híg az egész. Viszont a bőröm nem irritálta és végül el is használtam.