brigitta001

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Foamie Shampoo Bar Floral Flair

Foamie Shampoo Bar Floral Flair
2019. december 4.

Többféle kiszerelés is létezik. Az enyémben nem volt kis zsák. (Ezt a csomagoláson jelzik is egy feltűnő sárga matricával.) Az illata nagyon finom virág illat, de a hatékonysága elmarad a többi (Lush, Bomb) szilárd samponhoz képest. Valahogy nekem nem is habzik annyira jól, mint a többi. Már két hete használom, de még nem jöttem rá a trükkjére. Ez így csak 3 csillag.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. október 8.

Terméktesztelésre kaptam Vichy Slow Age nappali krémet és Vichy 89 Hyaluron Booster szérumot. Egy hete használom őket reggelente. Egyenlőre nagyon elégedett vagyok velük. A szérumot a bőröm azonnal beissza a krémet is nagyon hamar felveszi. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam és az illatukat, állagukat is kellemesnek találom. Fiatalodni még nem fiatalodtam, de azt észrevettem, hogy délutánra nem lesz annyira fényes a bőröm mint eddig. Eddig a nap végén olyan voltam, mint egy diszkó gömb, de mostanában egészen vállalható arccal végzek a munkahelyemen. Ha akció lesz, valószínűleg veszek még.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. október 8.

Terméktesztelésre kaptam Vichy Slow Age nappali krémet és Vichy 89 Hyaluron Booster szérumot. Egy hete használom őket reggelente. Egyenlőre nagyon elégedett vagyok velük. A szérumot a bőröm azonnal beissza a krémet is nagyon hamar felveszi. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam és az illatukat, állagukat is kellemesnek találom. Fiatalodni még nem fiatalodtam, de azt észrevettem, hogy délutánra nem lesz annyira fényes a bőröm mint eddig. Eddig a nap végén olyan voltam, mint egy diszkó gömb, de mostanában egészen vállalható arccal végzek a munkahelyemen.. Ha akció lesz, valószínűleg veszek még.