brigitta112

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Bielenda Rose Care Hidratáló Hatású N/É Arckrém

Bielenda Rose Care Hidratáló Hatású N/É Arckrém
2018. szeptember 20.

Már a második tégellyel használom, pedig viszonylag ritkán veszem újra ugyan azt a krémet. Enyhe rózsa illatú, géles krém, ami hamar beszívódik. Érzékeny és kipirosodásra hajlamos bőrre való, ez miatt vettem meg. Sokáig elég, mert kevés kell belőle, jól hidratál, nappalra és éjszakára is használható. Fényvédő nincs benne. Szeretem.

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2017. november 21.

Glamour napok alkalmával vásároltam (normál szín), elégedett vagyok vele, kevés kell belőle, elkenem mint egy arckrémet plusz pici púder és délutánig simán kitart, pedig az én bőrőm hamar kifényesedik. Szép a csomagolása, a textúrája kicsit sűrű, így "erősebben" kell eldolgozni. Pont annyira fed, mint egy BB krém.

Update: a Normál szín még mindig szuper, de télen világosabb a bőröm, ezért megvásároltam a világos bőrre való BB krémet és sajnos nem tudom használni. Ahogy kenem morzsolódik szét az arcomon, használhatatlan. Nem értem hogy a 2 krém között miért van ilyen nagy különbség vagy csak én fogtam ki rossz terméket.

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk
2017. november 21.

Pixiben volt, nagyon tetszik ez a lakk, nem fogok mást vásárolni. Néztem az árát, valószínű meg fogom várni majd a Glamour kupon napokat. A lakk elég nagy méretű, az ecsete is széles könnyen tudok vele festeni. Ami a lényeg, hogy végre egy olyan lakk, amivel nem borzasztó csíkokat tudok csak húzni a körmeimre, hanem szépen egyenletesen terül. Gyorsan szárad, két rétegben használom minden nélkül, 1 hét után a köröm végéről kopott le, de ha vágok a körmöm hosszúságából, akkor még 1 hetet bír. Most ez a kedvencem, több szín is ki fogok próbálni. Lábra is használom.