Brigusz

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Wella Professionals Elements Renewing Shampoo

Wella Professionals Elements Renewing Shampoo
2021. május 19.

Már egy éve használom ezt a sampont, szóval tudok róla nyilatkozni. Sőt, kihagyás is volt, de majd mindjárt részletezem.
Tehát nekem vállig érő, extra vékony szálú, ritka hajam van, de normál típusú, amiről az új fodrászom tájékoztatott. Eddig töredezés elleni, igénybevett hajra való kencéket vettem, mert állandóan tört a hajam vége. Azt mondta a fodrász, hogy azért törik, mert ezek a samponok szárítanak, szóval felejtsem el ezeket, váltsak normál hajas termékcsaládra. Ezt ajánlotta. Megvettem a balzsamot is, biztos ami tuti.
Kevés kell belőle, és én kétszer szoktam habosítani a hajam mosásnál. Elég jól rendbeszedte a rőzsém a hajvágás után és tartotta is, gyönyörű hajvégeim maradtak. A balzsamot csak abban az esetben használom, ha már kicsit száraznak érzem, de ez nagyon ritkán van. Szépen elkezdett nőni a hajam, gondolom azért, mert megszabadítottam a sok kemikáliától és nem teszek a hajamra semmi mást. Fellélegzett.
Eljött az ősz, a sapkás időszak, akkor váltottam a Wella Invigo Volume samponjára, mert nagyon lapult a hajam és elkezdett jobban zsírosodni a hajtőnél... hát ezt nem kellett volna, mert igaz, hogy megvolt a push-up hatás, de kezelhetetlenné tette a hajam. Na, amint elfogyott nagyjából az Invigo (igen, azért próbáltam neki esélyt adni, meg hát nem is volt olcsó... :D ) , visszatértem az Elements-re. És megint rendbejött a hajam! :D Ez valami csodát művel.
Szóval vékonyszálú, ritka hajra... ami már szét volt nyüstölve az évek során... csajok, egy egészségügyi vágás... aztán ezt használjátok és szépen megerősíti a hajatokat! :)

Mexx Summer Vibes EDT

Mexx Summer Vibes EDT
2020. július 28.

Én nem tudom, kinek mi a titka, hogy marad meg olyan sokáig az illat.. de reggel fél 9-kor befújom magam és délre SEMMIT nem érzek. Hajra fújva talán kicsit tartósabb. Az illata isteni amúgy, elfújkálom, még jó, hogy nem a nagyobb kiszerelést vettem meg. Kár érte.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. május 6.

Nagyon-nagyon szeretem. Egy nyereményjátékon nyertem, akkor még a dobozon az állt, hogy " limitált kiadás". Mikor elkezdtem használni, beleszerettem. A zsíros bőrömre elég necces bármilyen hidratálót használni.
Sokkal szebb a bőrképem, nincs pattanás, szemkörnyékre is simán felvihetem. Nem tudom mit csinál ez a krém, de olyan kipihentnek tűnik a bőröm, teljesen más vonása lesz az arcomnak.
Gyorsan beszívódik, én nem szoktam sminkelni, de biztos, hogy remek cucc alapozó alá. Remélem még nagyon sokáig a piacon marad. Örültem, mikor a "limitált kiadás" felirat eltűnt a dobozokról :)