Brigusz

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mexx Summer Vibes EDT

Mexx Summer Vibes EDT
2020. július 28.

Én nem tudom, kinek mi a titka, hogy marad meg olyan sokáig az illat.. de reggel fél 9-kor befújom magam és délre SEMMIT nem érzek. Hajra fújva talán kicsit tartósabb. Az illata isteni amúgy, elfújkálom, még jó, hogy nem a nagyobb kiszerelést vettem meg. Kár érte.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. május 6.

Nagyon-nagyon szeretem. Egy nyereményjátékon nyertem, akkor még a dobozon az állt, hogy " limitált kiadás". Mikor elkezdtem használni, beleszerettem. A zsíros bőrömre elég necces bármilyen hidratálót használni.
Sokkal szebb a bőrképem, nincs pattanás, szemkörnyékre is simán felvihetem. Nem tudom mit csinál ez a krém, de olyan kipihentnek tűnik a bőröm, teljesen más vonása lesz az arcomnak.
Gyorsan beszívódik, én nem szoktam sminkelni, de biztos, hogy remek cucc alapozó alá. Remélem még nagyon sokáig a piacon marad. Örültem, mikor a "limitált kiadás" felirat eltűnt a dobozokról :)

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon
2019. február 19.

A szőkére festett, majd hajszárítótól agyontöredezett hajamra kerestem megoldást, és egy barátnőm ajánlotta. Rengeteg flakonnal elhasználtam már, tényleg gyönyörűen kordában tudta tartani a töredezettséget, egészségesebbnek tűnt a hajam. Tény, hogy sűrű, nehéz samponról van szó, így az én hajtőzsírosodásomat kihozta, de ettől ez már-már elvárható. Ahol a haj vége sprőd, a hajtő ép, nyilván nem tudod hajmosás közben kikerülni a hajtöved.. tehát nem is értem a fellázadást, hogy "elnehezíttte, lelapította a hajam" hát persze hogy le fogja, mert a sampon minden hajtartományban dolgozik. Ez mondjuk nemcsak ennél a samponnál jelentkezhet, hanem minden intenzív ápoló samponnál. Ez a sampon annyira gazdag, hogy igen, sok esetben nekem sem kellett balzsam. Egy idő után persze kitapasztaltam, hogy melyik pakolás jó, erősen elkerülve az egészséges hajrészeket!!!
Most azért váltottam yves rocher-ra, mert szeretném kipróbálni a gyógynövényes hajkúrát, de vissza fogok térni erre a samponra. Szerettem nagyon, ha lehetne, millió csillagot adnék rá! :) És ezt nem egy használat után írom, nekem hosszú, hosszú ideig hű társam volt a fürdőszobában.