briidge

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam
2017. június 15.

Nagyon bevált. Akciósan vettem meg igazából az ára jó volt és a mennyiség is nagyon megtetszett nem vártam tőle sokat nem is reménykedtem, hogy most igen ez lesz az a balzsam amit nekem találtak ki és segít a hajamon....de végül mégis az lett. Már kb 2 hónapja használom minden második mosásnál és csodát tesz meg így is a hajammal. Az illata az egyetlen ami nekem nem tetszik benne de szerencsére nem érezhető a hajamon mert mást is használok az pedig elnyomja ennek az illatát, de végül is nem ez a fő szempont. Nekem nagyon bevált é valószínű, hogy újra meg fogom vásárolni.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2017. április 17.

Nagyon könnyen ki tud száradni a szám már néha sebes is, ez volt az első olyan labello termék ami még használt is. Egy hátránya van szerintem elnehezití az ajkakat és ezzel nagyon kellemetlen érzést kelt ezért általában otthon szoktam felkenni.

Syoss Elixír Hajolaj

Syoss Elixír Hajolaj
2017. április 17.

Sűrű és ragacsos,viszont az illata nagyon jó.1 órával hajmosás előtt bekenem vele a hajam. Nem merném utána mert sajnos már volt olyan olaj amivel bekentem hajmosás után és összeragadt tőle a hajam. Tisztában vagyok vele, hogy másképp kéne használni, de nekem így is szépen rendbe szedte a hajamat.