briiidget

Regisztráció dátuma: 2017. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2017. július 3.

Nálam csodaszer kategória. Régóta megvan, nagy kedvenc, problémás időszakokban nagy segítség a bőrömnek. Jól tisztít, az agyag minden zsírt és faggyút eltávolít, a gyulladásokat is segít csökkenteni. Kiszárítja a bőrt egy kissé, de én kombinált bőrűként még szeretem is ezt a mellékhatását, utána szérumot és hidratálót használok, amit így nagyon könnyen felszív az arcbőr, így gyakorlatilag más termékek hatását is javítja. Mindenképpen újravevős lesz, csak azt sajnálom hogy nálunk kevés Freeman termék kapható, szívesen kipróbálnék többet is a kínálatból.

Freeman Arcradír Maszk Faszénnel & Fekete Cukorral

Freeman Arcradír Maszk Faszénnel & Fekete Cukorral
2017. július 3.

Tetszik, hogy maszk és hámlasztó egyben. Problémás bőrre nagyon ajánlom, nekem ő és az avokádós testvére is nagyon jól szoktak jönni pattanás vészhelyzetek esetén. A mélytisztításban is szuper, biztos, hogy újra fogom venni. Egyetlen negatívuma, hogy a bőrön lefelé igyekvő cukorszemcsék csiklandozzák az arcbőrt, de ennyit szerintem be lehet vállalni egy jó arcpakolás érdekében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. július 3.

Próbáltam már Helia-D termékeket, ezt a csomagolása miatt vettem meg, sajnos bármilyen botanikával kapcsolatos dologgal meg tudnak venni kilóra :). Ennek ellenére nem bántam meg, hogy hazajött velem. Jó illatú, jól hidratál, nem hagy maga után zsíros érzetet, kellemes krém. Én főleg éjszakára használom, jól működik, szérumok fölött sem csúszkál el, marad a helyén és beszívódik, reggelre pihepuha arcbőrt eredményez.