Bringa11

Regisztráció dátuma: 2016. március 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Eyecandy Rainbow Volume Hajkefe

Eyecandy Rainbow Volume Hajkefe
2017. február 28.

Update: Egyre jobban imádom ezt a kis vidám, színes csodát. Tényleg kicsit dúsabb hatása van a hajamnak tőle. Egy picit még mindig túlzónak találom az árát, de nagyon örülök neki, hogy megvettem és újra megvenném. Csak ajánlani tudom! :)

Nagyon tetszik az extrém és vidám kinézete és tisztítani is nagyon könnyű. :) Nem vártam tőle csodát, hisz számomra egyértelmű volt, hogy a videókban látható dús hatást nem lehet elérni egy hajkefe segítségével, de azért kíváncsi voltam, hogy mit tud, így hát megvettem. Nem bántam meg egyáltalán, mert nagyon jópofa, kellemes a tapintása és valóban ha nem csak gyorsan áthúzom a hajamon, hanem kicsit fésülgetem vele, akkor tényleg egy picit dúsabbnak látszik és a hajtövet is egy kicsit megemeli. Azt nem tudom, hogy a gubancokkal mennyire jól vagy rosszul bánik el, mert szerencsére annyira nem szokott gubancos lenni a hajam, szóval nekem a célnak tökéletesen megfelel. Az árát azért kicsit borsosnak találom, én a nagyobbat vettem 4670 Ft-ért egy webshopon keresztül. Szerintem ennyit azért nem ér, de összességében nem bántam meg, hogy megvettem és nagyon szeretem. :) Viszont aki szeretne ilyet venni, az figyeljen oda, mert rengeteg hamisítványt lehet kapni fele árért. Aminek a nyelére nincs ráírva a logó ("Eyecandy") az tutira gagyi és valószínűleg pénzkidobás is. Csak az ára miatt vonok le egy pontot.

Clinique Pep-Start Eye Cream

Clinique Pep-Start Eye Cream
2017. január 13.

Én próbáltam úgy szemkrémet választani, hogy a lehető legkevesebb káros anyag legyen benne, és ez azért eléggé bekorlátozta a lehetőségeket legalábbis a megfizethető kategóriába (ez nekem már felülről súrolja a kategóriát, de szerencsére akciósan tudtam hozzájutni, így még belefért). Valóban nem mondanám rá, hogy csodaszer, de azért legyünk már egy kicsit realisták és ne várjunk csodát ezektől a krémektől, ezek nem plasztikázzák át az arcunkat csupán krémek, amik sokszor olyan dolgokat ígérnek, ami képtelenség (pl ha valakinek a genetikája miatt vannak sötét karikái azt egyetlen krém sem tudja eltüntetni!). Tehát én meg vagyok elégedve ezzel a krémmel, nagyon jól hidratál, emellett hamar beszívódik, nem fénylik utána, nem hagy ragacsos érzést és jól lehet rá sminkelni. Felkenés után érezhető, ahogy fejti ki a hatását, kellemes. A csomagolásával kapcsolatban az én észrevételem, hogy a kinyomós megoldás nagyon jó mert nem kell turkálni egy tégelyben és nem megy a körmöm alá sem, higiéniai szempontból is jobb. Szóval ez tetszik benne, meg szép design-os. :) Ami hátránya, (ezt már többen is leírták), hogy lezárásnál még egy kis mennyiséget kiadagol, de úgy kell kalkulálni vele és akkor nem megy kárba. A másik dolog, nem tudom hogy kinek jött be ez a műanyag hatalmas nagy golyószerű fej, de én hiába próbálkoztam azzal eloszlatni, picit belemasszírozni a krémet de nagyon nem volt jó érzés és nem is igazán sikerült, úgyhogy én az ujjamra nyomom és azzal oszlatom el. Volt már golyós szemkrémem de abban tényleg egy kis golyó volt benne, amivel hatékonyan el lehetett oszlatni a krémet és jól is működött, de ezt a megoldást nem igazán értem a Clinique-től.
Összességében és megszerettem és valószínűleg újra is fogom venni.

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém
2016. december 14.

Sajnos nekem nem vált be, túl vizes az állaga és a hidratáló hatása is nagyon csekély. Annak tudnám ajánlani, akinek nincs nagyon kiszáradva a keze vagy esetleg megelőzés céljából használná. Akinek száraz, annak szerintem felejtős.
Az ára a krém feltöltse óta megváltozott 950 Ft, és azóta a design is más (csak nem tudom hogyan lehet módosítani amit más töltött fel.)