brita24

Regisztráció dátuma: 2012. április 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Veet Zselégyanta

Veet Zselégyanta
2015. június 20.

A héten vettem 500 forintért a rossmannba, ennyiért egy próbát megér. kozmetikus a bőrömet is mindig eltávolította a szőrszálakkal együtt, de ezzel nem tapasztaltam ilyet szerencsére. fél perc a mikróban, ahogy a használati utasításon is van, megkevertem, felkentem, és nagyon minimális, pár szál maradt csak. nem égetett, nem pöttyösödtem ki annyira, mint eddig a kozmetikusnál. az újrahasználható csíkok jó ötlet, melegvízzel könnyen lejön róla a gyanta és gyorsan szárad.

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor
2013. október 5.

Ma reggel használtam először. Extra érzékeny a bőröm, ezért vettem a sensitive változatot. Eddig minden ok. Nem viszketek, az illata is kellemes, közepes-erős. Kíváncsi vagyok, az esti edzést hogy bírja majd. Jövök majd update-elni :)

Hétfő óta használom. Nem pirosodik a bőröm,nem viszket,este is ugyanolyan erős az illata,mint reggel. Egész nap full szárazon tart,szoli és edzés után sem izzadok. Legjobb izzadásgátló,amit eddig használtam.

Up-update: a kukába landolt. a vége felé eszméletlen büdös lett már felkenve is, és vmi átlátszó ragacsos folyadék volt mindig a polcon a helyén/pedig hűvös helyen volt tartva/. nem hagyott foltot a ruhán, de pár hét használat után ugyanúgy izzadtam tőle, mint egy gyengébb deotól.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2013. szeptember 24.

Én is Rossman-os akcióban vásároltam, az új lilával együtt. mindkettőt kipróbáltam, egyik szemem a lilával, másikat a feketével festettem ki. festéskor mindkettő keféje inkább kevés festéket vesz fel/aminek én örülök/, nap végére egyik sem pergett le, nem kenődött el, pedig könnyeztem is a napsütésben. A tripla fekete és a sima fekete közt semmilyen különbséget nem tapasztaltam színerősségben. A dúsító fekete egy rétegben szép hosszú, ívelt, közepesen dús pillát csinált, és egyáltalán nem ragadt össze,ellenben a lila tubusos olyan semmilyen- se nem hosszú, se nem dús, és picit össze is tapadt. A triplafekete lilára 3 csillagot adok, a dúsító feketére 5-öt is,simán veri az Astor Big beautiful boom curved spirálját.